Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Advert
Advert

Kocaeli Üniversitesi’nde Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Devam Ediyor

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası ile Kocaeli Üniversitesi arasında yapılacak olan toplu iş sözleşmesinin görüşmeleri devam ediyor.

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası ile Kocaeli Üniversitesi Hastanesi  arasında yapılacak olan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri devam ediyor.

Kocaeli şube yönetimi adına süreç  hakkında haber sitemize açıklama yapan Şube Başkan Yardımcısı Muhammet Ali Tatlıgül ;

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası olarak, Kocaeli Üniversitesi Hastanesinde çalışan üyelerimizin alın teri ve emeklerinin karşılığını almak, sofralarına bir lokma ekmek fazladan koymak için Toplu İş Sözleşme masasındaki mücadelemiz tüm hızıyla devam ediyor.

Görüşmelere Sendikamız adına Genel Başkanımız Hakan Toy, Genel Başkan Yardımcımız Adem Sarıçoban, Hukuk Müşavirimiz Av. Kadir Atıcı, Kocaeli Şube Başkanımız Meral Oğuz, Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve İşyeri Temsilcilerimize katılırken, Üniversite adına ise Rektörlük temsilcileri katıldılar.

Sendikamız ve Rektörlük temsilcisilcileri arasında yapılan toplantılar sonucunda sağlık emekçilerinin idari ve sosyal düzenlemeleri üzerinde mutabakata varıldı. Mali hakların görüşülmesi için 2 Şubat 2023 Perşembe günü yeni oturumun yapılmasına karar verildi dedi.

Sözleşme oturumu sonrası Genel Başkan Hakan Toy ve Genel Başkan Yardımcısı Adem Sarıçoban’nın öncülüğünde Kocaeli şube yönetimi ve Kocaeli Üniversitesi iş yeri temsilcileri ile şube binasında izlenecek yol haritası sorunlar ve çözümler hakkında durum değerlendirmesi yapıldı.

meritking giriş kingroyal giriş