Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Advert
Advert

Kamuya 1.627 Özel Güvenlik Alımı Gerçekleştirilecek

81 il genelinde en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden 1.627 güvenlik görevlisi, 16.637 vasıflı-vasıfsız işçi ve 2.708 temizlik personeli alımı yapılacak! Toplamda 20.972 personel alınacak olup, iş başvuruları başladı ve 31 Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek.

81 il genelinde en

Türkiye İş Kurumu ve Resmi Gazete, özel güvenlik görevlisi, vasıflı ve vasıfsız işçi ve temizlik personeli alımı için kendi resmi internet sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un kamu ve özel sektör iş ilanları sayfasında yer alan bu ilanlara göre 81 il genelinde engelli ve engelsiz toplamda 20.972 personel alımı yapılacak.

En az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden silahlı ve silahsız 1.627 güvenlik, 16.637 işçi ve 2.708 temizlik personeli alımı yapılacak olup, iş başvuruları İŞKUR üzerinden online şeklinde veya ALO 170 telefon hattı üzerinden yapılacaktır.

 İş başvuruları başladı ve 31 Ocak 2023 tarihinde saat 23:59’a kadar devam edecek. Peki, hangi kamu kurumlarına, hangi üniversitelere veya hangi belediyelere personel alınacak? Başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar…

 Türkiye İş Kurumu ve Resmi Gazete’de yayınlanan bu ilanlara göre; başta Tarım ve Orman Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, MSB, MEB, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı olmak üzere onlarca kamu kurum ve kuruluşlarına KPSS şartlı ve KPSS şartsız toplamda 20 bin 972  memur ve işçi alımı yapılacak.

Bu belirtilen kadrolarda eski hükümlü ve engelli kadroları ayrıca bulunmaktadır.

KAYNAK:KAMUGÜNDEMİ

 

meritking giriş kingroyal giriş