Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Advert
Advert

KAAN Projesi Kapsamında Afyonkarahisar’da 277 Özel Güvenlik Görevlisine Eğitim Verildi

İçişleri Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan protokol doğrultusunda Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 277 güvenlik görevlisine yönelik İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Genel Kolluk – Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu (KAAN) eğitimi veriliyor

İçişleri Bakanlığı ve Gençlik

Eğitime; Yurt Hizmetleri Müdürü Mustafa Asan başta olmak üzere birim müdürleri, yurt müdürleri, ilçe müdürleri ve gençlik merkezi müdürleri de katılım sağladı.

Eğitimlerde güvenlik görevlilerine, kolluk kuvvetleri ile özel güvenlik birimleri arasındaki işbirliğinin önemi vurgulanarak güvenlik tedbirleri konularında bilgi verildi. Eğitimlerin amacının güvenlik görevlilerinin işlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yapabilmeleri için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak olduğu vurgulandı. Eğitim neticesinde güvenlik görevlilerinin iş performanslarının arttırılacağı belirtiliyor. Bu eğitimler, güvenlik görevlilerinin daha iyi eğitim almalarını sağlayarak gençlik ve spor tesislerinin güvenliğinin arttırılmasına katkı sağlayacak. Eğitime katılan güvenlik görevlileri, sertifika almaya hak kazanacak.

afyonturkeligazetesi

meritking giriş kingroyal giriş