Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Advert
Advert

İşçilerin En Çok Takip Ettiği ve Sorunlarını En Çok T.B.M.M.’de Dile Getiren Milletvekili Ömer Fethi Gürer Oldu

Bazen bir sendikacı gibi bazen bir çalışan gibi işçilerin sorunları ile ortak haraket eden Ömer Fethi Gürer,işçilerin en çok takip ettiği milletvekili oldu.

Bazen bir sendikacı gibi

Yapmış olduğumuz araştırmalar sonrasında işçilerin en çok sorununu dile getiren ve sorunları ile ilgilenen Milletvekili,CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer Oldu.

Bazen bir sendikacı gibi bazen bir çalışan gibi işçilerin sorunları ile ortak haraket eden Ömer Fethi Gürer,işçilerin en çok takip ettiği milletvekili oldu.

İŞÇİNİN SORUNU YAKINDAN TAKİP EDEN GÜRER,İŞÇİLERİN SOSYAL MEDYA PLATFORMLARINA KONUK OLARAK..İŞÇİ TEMSİLCİLERİ İLE GÖRÜŞÜYOR..

Her fırsatta işçiler ile biraraya gelen Gürer,işçilerin çalışma hayatında yaşamış olduğu sorunları talepleri T.B.M.M’de dile getirdi.Bazen mecliste zabıta şapkası takan,bazen işçi bareti takan,bazen yelek giyerek karayolları işçisi gibi davranan Gürer,kullanıcılar tarafından arama motorlarında Fethi Gürer Taşeron olarak arandı.

İŞTE BAZI KONUŞMALAR..

ZABITA OLAN GÜRER..

KARAYOLU İŞÇİSİ OLAN GÜRER…

Ömer Fethi Gürer’in gündeminde ise taşeronda çalışan işçilerin kadroya alınma süreci var.

Gürer en son yapmış olduğu açıklamada;PTT’de 17 bin, TCDD’de 5 bin, Karayollarında 14 bin, belediyede 500 bin işçi taşeronda ya da şirkette,Kamu iktisadi teşekküllerinde kadro bekleyen arkadaşlarımızın da kadro beklentisi karşılanmalıdır dedi.

Ömer Fethi Gürer Kimdir?

Ankara – 1957, Lütfi, Kadriye.

Endüstri Mühendisi; Niğde Meslek Yüksekokulu (Makine-Motor) ve Adana Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümlerini bitirdi. Özel sektörde otomotiv ve gıda gruplarında müdür, genel müdür yardımcısı, genel müdür olarak çalıştı. Adana DİSK Tekstil Sendikası ÇUKOBİRLİK Şube Başkanlığı yaptı. DESYÖD (Öğrenci Dernek) Başkanlığı, Adana CHP İl Gençlik Kolları Sekreterliği, Adana İşçi Komite Üyeliği, İstanbul Kadıköy İlçe Sekreterliği, Kurultay Delegeliği görevlerinde bulundu. Kartal Belediyesi Başkan Danışmanlığı, Özel Kalem Müdürlüğü ve Başkan Yardımcılığı yaptı. Niğde ile ilgili 5 kitap yazdı. Yayımlanmış 5 bini aşkın makalesi vardır.

 

meritking giriş kingroyal giriş