Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Advert
Advert

Hasta Yakınları Geciken Sedye Yüzünden Özel Güvenlik Görevlisini Darp Etti

Olay önceki gece saat 04.41 sularında hasta acil servisinde meydana geldi

Olay önceki gece saat

Hasta Yakınları Geciken Sedye Yüzünden Özel Güvenlik Görevlisini Darp Etti,Konu ile ilgili ÖZ-SAĞLIK İŞ Sendikası açıklama yaptı.

Yapılan Açıklamada;

Hasta yakınlarının sağlık personeline yönelik uyguladığı şiddet gün geçtikçe artarak devam ediyor. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan üyemiz Kemal Çakubay, acil servise getirilen bir hasta için istenen sedyenin gecikmesi üzerine hasta yakınları tarafından darp edildi.

Olay önceki gece saat 04.41 sularında hasta acil servisinde meydana geldi. Motor kazası nedeniyle acil servise gelen hastanın yakınları geciken sedye yüzünden acil serviste olay çıkardılar. Hasta yakınlarının “İlla olay mı çıkartalım, kırıp dökelim mi” şeklindeki tehditlerine müdahale eden Sendikamız üyesi güvenlik görevlisi Kemal Çakubay, hastanın yakınları tarafından yumruklanarak darp edildi. Üyemiz Çakubay’a ilk müdahale acil serviste yapıldı. Güvenlik görevlisi üyemize 10 gün iş görmezlik raporu verildi. Çakubay saldırganlardan da şikayetçi oldu. Sendika olarak üyemiz Kemal Çakubay’a geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, gelinen nokta itibari ile sağlık personelinin şiddet olayları yüzünden artık iş yapamaz hale geldiğini bir kez daha hatırlatıyor. Gerekli düzenlemelerin ve uygulamaların hayata geçirilmesi yönündeki ısrarımızı sürdürüyoruz.

meritking giriş kingroyal giriş