Türkiye’de ilk olarak E-Devlet üzerinden sorgulanabilen QR kod sistemli Sertifika ile yeni bir mesleğe başlayabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen Eğitim ve Danışmanlık Firmalarından Demir Akademi’ye Yakın Koruma Sertifikası nasıl alınır? Diye sorduk. Üniversite Onaylı Yakın Koruma Sertifikası Nasıl Alınır?

Türkiye’de ilk olarak E-Devlet üzerinden sorgulanabilen QR kod sistemli Sertifika ile yeni bir Mesleğe başlayabilirsiniz. Demir Akademi ile geleceğinizi iyi planlayın. Yakın koruma belgesi almak isteyen adaylarımıza Demir Akademi olarak gerekli hizmetleri sağlıyoruz.

Yakın Koruma Nasıl Olunur?

Bir kişinin yakın koruma olabilmesi için yakın koruma eğitimlerini almak suretiyle, bazı şartları yerine getirebilmelidir. Özel güvenlik kartı almadan yakın koruma olmak söz konusu değildir.

Deneyimli bir ekipler tarafından alınan eğitim sonrası alınan sertifika ile yakın koruma olma konusunda kendizi geliştirebilirsiniz

Yeni bir Mesleğin ve Yeni bir kariyer yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Türkiye’de ilk olarak Üniversite onaylı ve E-Devlet üzerinden sorgulanabilen sertifika alabilmek ve yeni mesleğe başlamak için bizlere ulaşabilirsiniz

Demir Akademi 

İLETİŞİM:0 532 785 29 03

Whatsap:0 532 785 29 03

.