Sağlık-iş Sendikası "Çalışma Hayatında Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri” başlıklı eğitim seminerine Aydın’ın Didim ilçesinde başladı.

Eğitim seminerine Genel Başkan Hakan Toy, Genel Sekreteri Doğan Alıç, Genel Başkan Yardımcıları Adem Sarıçoban, Osman Çavuş, Süleyman Turgut, Hukuk Müşaviri Av. Kadir Atıcı, Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Araştırma Görevlisi Erkan Kıdak ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen Şube Başkanları, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Programda konuşan Genel Başkan Hakan Toy, çalışma hayatında yaşanan güncel konuları değerlendirerek, sendika çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Eğitimler Devam Edecek.

Sağlık-iş Sendikası olarak Eğitime her zaman önem verdiklerini söyleyen Genel Başkan Hakan Toy; Hayat boyu eğitim düsturuna uygun olarak uzun yıllardan beri yaptığımız eğitimlere pandemi nedeniyle zorunlu olarak ara vermiştik. 
Uzun zamanın ardından ilkini gerçekleştirdiğimiz, "Çalışma Hayatında Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri " eğitim seminerimiz iş kolumuzdaki çalışanların katılımlarıyla genel ve bölgesel olarak devam edecek dedi. 

Konuşmaların ardından söz alan Araştırma Görevlisi Erkan Kıdak katılımcılara Çalışma Hayatındaki genel konular Sendiklar kanunu ve süreçleri hakkında eğitim verdi.

Soru ve cevap şeklinde önemli konulara değinilen seminerde söz alan katılımcılar yapılan organizasyon için sendika yönetimine ayrıca teşekkür ettiler.