Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 30-11-2019 11:16

"Yakınımı Göreceğim" Dedi, Güvenlik Görevlisi Bıçakladı! Akılalmaz Olay..

İstanbul'da meydana gelen olayda bir kişi trafik kazasında yaralandı. Yaralı "Kırmızı Oda" olarak adlandırılan bölgede tedavi edilirken hasta yakınları girmek istedi. Güvenlik görevlisi M.B. buna izin vermeyince hasta yakınları tarafından bıçaklandı.

Oraya Girmelerine Müsaade Etmedi, Hasta Yakınları Tarafından Bıçaklandı!
İstanbul Arnavutköy'de trafik kazası geçiren bir kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Dışarıdan bir kişinin girmesi yasak olan "Kırmızı oda" diye adlandırılan bölgede yaralının tedavisi devam ederken, yaralının yakınları odaya girmek istedi. Bunun üzerine hastanede güvenlik görevlisi olarak çalışan M.B. yaralının yakınlarına giremeyeceklerini belirterek müdahale etti. İki taraf arasında çıkan tartışma büyüdü ve kavgaya dönüştü. Kavga sonucunda yaralı yakınları, güvenlik görevlisi M.B.'yi bıçaklayarak olay yerinden kaçtı.

Olay dün öğle saatlerinde Arnavutköy'de meydana geldi. İddiaya göre trafik kazasında yaralanan bir kişi ambulansla Arnavutköy Devlet Hastanesi Acil Polikliniği'ne getirildi. Acil serviste bulunan ve kırmızı alan olarak bilinen odada yaralı hastaya doktorlar tarafından müdahale edilirken yaralının yakınları odaya girmek istedi. 

KAYNAK:NE OLDU COM