Eğitim
Giriş Tarihi : 20-11-2021 11:24   Güncelleme : 20-11-2021 11:24

Vip Yakın Koruma Sertifikası

Vip Yakın Koruma Sertifikası Nasıl alınır? Vip Yakın Koruma Sertifikası ile yeni mesleğe başlamak isteyenlerin eğitim almış olmuş olduğu eğitim kurumlarını araştırdık. Demir Akademi eğitim ve Danışmanlık Firma Müdürü Mehmet Demir ile yakın koruma sertifikası nasıl alınır diye konuk olduk.

Vip Yakın Koruma Sertifikası

Vip Yakın Koruma Sertifikası ile yeni mesleğe başlamak isteyenlerin eğitim almış olmuş olduğu eğitim kurumlarını araştırdık. Demir Akademi eğitim ve Danışmanlık Firma Müdürü Mehmet Demir ile yakın koruma sertifikası nasıl alınır diye konuk olduk.

Mehmet Demir Sitemize Yapmış olduğu röportajda;

Türkiye’de ilk olarak E-devlet üzerinden sorgulanabilen QR kod sistemli sertifika ile yeni bir mesleğe başlayabilirsiniz.Demir Akademi ile geleceğinizi iyi planlayın.Yakın koruma belgesi almak isteyen adaylarımıza Demir Akademi olarak gerekli hizmetleri sağlıyoruz.Yakın koruma; Silahlı veya silahsız direk olarak saldırı tehlikesine karşı önemli kişi veya kurumları koruma işidir.Eğitimlerimiz alanında uzman uzman Eğitmen eşliğinde sunulmaktadır.

Eğitimlerimiz neticesinde onaylanmış global geçerliliğe sahip sertifika verilecektir. Verdiğimiz bu sertifikalı eğitim sistemi sayesinde yakın koruma konusunda ihtiyacınız olabilecek her çeşit bilgiyi almış, kişisel gelişiminizi tamamlamış ve kariyerinize ilerleme olanağı sağlamış olacaksınız.

Yakın Koruma Nasıl Olunur?

Bir kişinin yakın koruma olabilmesi için yakın koruma eğitimlerini almak suretiyle, bazı şartları yerine getirebilmelidir. Özel sertifika almadan yakın koruma olmak söz konusu değildir. Deneyimli bir ekip tarafından alınan eğitim sonrası alınan sertifika ile yakın koruma olabilirsiniz.

Yeni bir Mesleğin ve Yeni bir kariyer yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Türkiye’de ilk olarak Üniversite onaylı ve E-Devlet üzerinden sorgulanabilen sertifika alabilmek ve yeni mesleğe başlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Demir Akademi 

İLETİŞİM:0 553 533 56 81 

Whatsap:0 545 745 27 03

E-Mail:info@demirakademi.com

instagram hesabımız için aşağıdaki resime TIKLAYABİLİRSİNİZ.

AdminAdmin