Haber
Giriş Tarihi : 06-11-2021 21:19   Güncelleme : 06-11-2021 21:19

Vip Makam Şöförlüğü Sertifikası Nasıl Alınır?

Türkiye’de ilk olarak E-devlet üzerinden sorgulanabilen QR kod sistemli sertifika ile yeni bir mesleğe başlayabilirsiniz.Türkiye'nin önde gelen eğitim ve danışmanlık firmalarından Demir Akademi'ye Vip Makam Şöförlüğü Nasıl Alınır Diye Sorduk? Üniversite Onaylı Vip Makam Şöförlüğü ?Demir Akademi Vip Makam Şöförlüğü,Vip Makam Şöförlüğü Sertifikası..

Vip Makam Şöförlüğü Sertifikası Nasıl Alınır?

Demir Akademi eğitim ve Danışmanlık Firma Müdürü Mehmet Demir ile Vip Makam Şöförlüğü Sertifikası nasıl alınır diye konuk olduk.

Mehmet Demir Sitemize Yapmış olduğu röportajda;

Makam Şoförlüğü Sertifikası Almak İçin Nereye Başvurmalısınız?

Türkiye’de ilk olarak E-devlet üzerinden sorgulanabilen QR kod sistemli sertifika ile yeni bir mesleğe başlayabilirsiniz.Demir Akademi ile geleceğinizi iyi planlayın.Vip Makam Şöförlüğü Sertifikası almak isteyen adaylarımıza Demir Akademi olarak gerekli hizmetleri sağlıyoruz.

Vip Makam Şöförlüğü Sertifikası Nasıl Alınır?

Ülkemizin önde gelen kurumları tüm makam şoförü adaylarını eğitmektedir. Ehliyeti bulunan bireylerin başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yeni bir Mesleğin ve Yeni bir kariyer yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Türkiye’de ilk olarak Üniversite onaylı ve E-Devlet üzerinden sorgulanabilen sertifika alabilmek ve yeni mesleğe başlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Demir Akademi 

İLETİŞİM:0 553 533 56 81 

Whatsap:0 545 745 27 03

E-Mail:info@demirakademi.com

instagram hesabımız için aşağıdaki resime TIKLAYABİLİRSİNİZ.

vip makam şöförlüğü