Haber
Giriş Tarihi : 03-11-2021 15:37   Güncelleme : 03-11-2021 15:54

Üniversite Onaylı Yakın Koruma Sertifikası Nasıl Alınır?

Türkiye’de ilk olarak E-devlet üzerinden sorgulanabilen QR kod sistemli sertifika ile yeni bir mesleğe başlayabilirsiniz.Türkiye'nin önde gelen eğitim ve danışmanlık firmalarından Demir Akademi'ye yakın koruma sertifkası nasıl alınır? Diye sorduk.Üniversite Onaylı Yakın Koruma Sertifikası Nasıl Alınır?Demir Akademi Yakın Koruma Kimliği,Yakın Koruma Sertifikası.

Üniversite Onaylı Yakın Koruma Sertifikası Nasıl Alınır?

Demir Akademi eğitim ve Danışmanlık Firma Müdürü Mehmet Demir ile yakın koruma sertifikası nasıl alınır diye konuk olduk.

Mehmet Demir Sitemize Yapmış olduğu röportajda;

Türkiye’de ilk olarak E-devlet üzerinden sorgulanabilen QR kod sistemli sertifika ile yeni bir mesleğe başlayabilirsiniz.Demir Akademi ile geleceğinizi iyi planlayın.Yakın koruma belgesi almak isteyen adaylarımıza Demir Akademi olarak gerekli hizmetleri sağlıyoruz.

Yakın Koruma Nasıl Olunur?

Bir kişinin yakın koruma olabilmesi için yakın koruma eğitimlerini almak suretiyle, bazı şartları yerine getirebilmelidir. Özel sertifika almadan yakın koruma olmak söz konusu değildir. Deneyimli bir ekip tarafından alınan eğitim sonrası alınan sertifika ile yakın koruma olabilirsiniz.

Yeni bir Mesleğin ve Yeni bir kariyer yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Türkiye’de ilk olarak Üniversite onaylı ve E-Devlet üzerinden sorgulanabilen sertifika alabilmek ve yeni mesleğe başlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Demir Akademi 

İLETİŞİM:0 553 533 56 81 

Whatsap:0 545 745 27 03

E-Mail:info@demirakademi.com

instagram hesabımız için aşağıdaki resime TIKLAYABİLİRSİNİZ.

AdminAdmin