Haber
Giriş Tarihi : 28-12-2021 21:07   Güncelleme : 28-12-2021 21:14

Uluslararası geçerli VIP Yakın Koruma Seviye 3 Kimlik ve Sertifikası

 Türkiye’de Popüler olmuş almış oldukları maaşlar ve Rahat Çalışma koşulları ile Ön plana Çıkmış VIP koruma veya Makam şöföründen birisi siz olabilirsiniz.

Uluslararası geçerli VIP Yakın Koruma Seviye 3 Kimlik ve Sertifikası

 Türkiye’de Popüler olmuş almış oldukları maaşlar ve Rahat Çalışma koşulları ile Ön plana Çıkmış VIP koruma veya Makam şöföründen birisi siz olabilirsiniz.

- E-Devlette sorgulanabilir.
- PYBS ye işlene bilir.
- Tüm Sertifikalarımız Üniversite Onaylıdır.
- Sertifikalarımız Diploma hükmünde suresizdir.
- Uluslararası Geçerlidir.
-Uluslararası akreditasyona sahiptir.
- Kredi Kartsız - Senetsiz Taksit imkanımız mevcuttur.

- NEDEN Üniversite Sertifikası???

VIP Yakın Koruma bilindiği üzere uluslar arası geçerli olup Akreditasyona sahip kurumlar yani Üniversiteden alındıktan sonra geçerliliği ve iş başvurularında dikkat çekiciliği artmaktadır.
Özel güvenliğin en üst Seviyesi olan VIP Yakın Koruma Sertifikası ve Kimliği Artık orijinal olarak üniversitede mevcuttur.

Demir Akedemi Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri olarak Türkiye'nin En Popüler ve Profesyonel Danışmanımızdan birisi olan  Mehmet Demir ile birlikte Profesyonel Bir CV ile Gelecekte Kariyerinizi En üst seviyeye çıkaracaksınız.
- Tüm Sertifikalarımız Özellikle Türkiye'nin seçkin Üniversitelerinden seçerek kursiyerlerimize En doğru Danışmanlık ve en Kaliteli hizmeti en uygun Fiyat ile sunmaktayız.
- VIP Yakın Koruma Sertifikasını Türkiye'nin Her Şehrine En hızlı ve En kaliteli bir şekilde Gönderim yaparak Bir çok sektörde Büyük Referanslar elde ederek yeni kayıt yapacak kursiyerlere Referans listesi istenildiğinde atabilmekteyiz.
- Yapmış olduğumuz Eğitimler ve Ödeme kolaylıkları ile diğer kurum ve şirketlerle aramızda  büyük bir fark bırakarak sadece VIP koruma eğitiminde aylık 200ve 400 kişiye ulasmis olduk. Geniş bir aileye sahip olduk.
- 8 bin Eğitim içerisinden kendi paketinizi oluşturarak sizde Profesyonel meslek ve Ömür boyu Kullana bileceğiniz Sertifikalara Sahip olabilirsiniz

  HEMEN BASVURU İÇİN =  0553 533 56 81

www.demirakademi.com

instagram Linki İçin Aşağıdaki Resime TIKLAYINIZ.

https://www.instagram.com/p/CXqjsEHNwEr/?utm_medium=copy_link

AdminAdmin