Türkiye'nin En Güncel Özel Güvenlik Haber Portalı
HV
06 HAZİRAN Salı 03:17

Türkiye Sağlık İş Genel Başkanı Hakan Toy,Özel Güvenlik Görevlileri Huzurlu Toplumun Teminatıdır

Türkiye Sağlık İş Sendikası 26-30 Haziran özel güvenlik haftasını kutladı.

haber
Giriş Tarihi : 26-06-2021 17:40
Türkiye Sağlık İş Genel Başkanı Hakan Toy,Özel Güvenlik Görevlileri Huzurlu Toplumun Teminatıdır
"

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve İlgili Yönetmeliği 17 yılı geride bırakırken, kanunun kabul edildiği 26 Haziran Özel Güvenlik Günü olarak kutlanmaya devam ediyor.

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan TOY,26-30 Haziran özel güvenlik günü ve haftası ile ilgili mesaj yayımladı.

TÜRKİYE SAĞLIK İŞ GENEL BAŞKANI HAKAN TOY, ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ HUZURLU TOPLUMUN TEMİNATIDIR.

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan Toy, Özel Güvenlik Haftası ile ilgili bir mesaj yayınladı. Özel Güvenlik Haftasını kutlayan Genel Başkan Hatan Toy, “Hayatımızın her aşamasında, beşikten mezara kadar insanlığa merhamet ve şefkat dolu ellerini uzatan Özel Güvenlik Görevlileri, huzurlu toplumun ve huzurlu şehrin teminatlarıdır. 26-30 Haziran Özel Güvenlik Haftalarını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.  

Kamuda ve özel sektörde toplumun huzuru için özel güvenlik görevlilerinin fedakârca çalıştıklarını hatırlatan Genel Başkan Hakan Toy, “Özel Güvenlik görevlilerimiz başta hastanelerimizde, eğitim kurumlarımızda, ibadethanelerimizde, havalimanlarında, alışveriş merkezlerinde, parklarda, bahçelerde ve mezarlıklarda olmak üzere kısaca insanın huzuru için hayatımızın her alanında gece gündüz demeden fedakârca çalışmaktalar. Yeri geldiğinde bir masumun hayatı için kendi hayatlarını hiçe sayan özel güvenlik görevlilerimizin bu özverili çalışmaları göz ardı edilmemeli, toplum olarak onlara elimizden geldiğince destek olmalıyız.” diye konuştu.

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN EKONOMİK VE SOSYAL HAKLARI GELİŞTİRİLMELİ

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan Toy, “Yurdumuzun dört bir yanında gece gündüz demeden çalışan özel güvenlik görevlilerinin bunca gayretli çalışmalarına karşı onlarında taleplerine kulak verilmesi gerektiği inancındayım. Daha iyi yaşama ve çalışma koşullarını hak ediyorlar. Özelde ve kamuda çalışan bütün özel güvenlik görevlilerinin ekonomik, sosyal ve özlük haklarının geliştirilmesi için Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası olarak mücadele ediyoruz. Her zaman onların yanında olduk olmaya da devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Hakan Toy, “Huzurlu bir şehir, huzurlu bir toplum hayatı için ortaya koydukları öz veriden dolayı bütün özel güvenlik görevlilerimize teşekkür ederim. Şehadet dahil her türlü fedakârlığı göze alan arkadaşlarımızın Özel Güvenlik Görevlileri Günü’nü ve haftalarını en içten dileklerimle kutluyor, görevi başında şehit olan kardeşlerimizi rahmet ve şükranla yad ediyorum'' dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı