Haber
Giriş Tarihi : 21-09-2021 17:29   Güncelleme : 21-09-2021 18:14

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Özel Güvenlik İhalesini Bengi Grup Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Kazandı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları Özel Güvenlik İhalesini Alan Özel Güvenlik Firması Belli Oldu.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Özel Güvenlik İhalesini Bengi Grup Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Kazandı

Özel Güvenlik sektöründe faaliyet gösteren ve bir çok ilde şubesi olan, sektörün lider firmaları arasında yer alan Bengi Grup Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. T.C.D.D özel güvenlik ihalesini kazandı.

Bengi Grup Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ,T.C.D.D. güvenlik hizmetine 2500 kişi ile başlayıp, ilerleyen tarihlerde özel güvenlik görevlisi sayımızın artması planlamaktadır. T.C.D.D’de yapılan ve İstanbul Marmaray’ı da kapsayan ihaleye 8 özel güvenlik firması katıldı. Yapılan ihale sonucunda 8 Özel Güvenlik firması arasından en iyi teklifi veren Bengi Grup Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. T.C.D.D. özel güvenlik ihalesini kazandı.

BENGİ GRUP ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş ‘Yİ YAKINDAN TANIYALIM

Yönetim Kurulu Başkanlığını İbrahim BENGİ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Avukat Senem BENGİ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Berkan BENGİ’nin yapmış olduğu BENGİ GRUP, 1999 yılında kurulmuştur. Özel güvenlik hizmeti, temizlik hizmeti ve eğitim merkeziyle bugün Türkiye’nin en önde gelen güvenlik firmaları arasındadır. Şuan birçok proje ile özel güvenlik ve temizlik sektöründe hizmet veren Bengi Grup Özel Güvenlik Şirketi her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Bengi Grup Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Türkiye’de Kamu Kurum ve Kuruluşlarında ve özel sektörde hizmet vermektedir.

Yurt dışında da Özbekistan’da geri dönüşüm işi ile ilgilenmektedir.

   Bengi Grup Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.; Marmara Bölge Müdürlüğü, İzmir Bölge Müdürlüğü, Ankara Bölge Müdürlüğü, Bodrum Bölge Müdürlüğü, Adana Bölge Müdürlüğü ve Antalya Bölge Müdürlüğü ve Mersin Bölge Müdürlüğü ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

T.C.D.D. ’nin GÜVENLİĞİ BÜYÜK BİR ÖNEM ARZ EDİYOR

  Türkiye’nin önde gelen kurumları arasında olan T.C.D.D. stratejik açıdan büyük önem arz ediyor. Milyonlarca vatandaşımızın kullandığı demiryolu ulaşımının güvenliğini sağlamak ve vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde yolculuklarını tamamlamaları için özel güvenlik görevlileri 7/24 hizmet vermektedir.

  Bu önemli görevi üstlenen Bengi Grup Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bengi yapmış olduğu açıklamada; bu önemli görevi Bengi Grup Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş olarak üstlenmekten şahsım ve şirketim adına çok mutlu ve onurluyuz. Bütün personelimiz ile devletimizin ve milletimizin güvenli yolculuk ve taşımacılık hizmetlerini yapabilmesi için görevimizi en iyi şekilde yapacağız.

BENGİ GRUP ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı

İbrahim BENGİ

AdminAdmin