Sendikal
Giriş Tarihi : 13-10-2020 23:55   Güncelleme : 14-10-2020 00:22

TÜRK HARB-İŞ Sendikası ANT Başkanlığı'na Bağlı Birimlerde Örgütlenme Çalışmalarına Hız Verdi

Kamuda toplu iş sözleşme sürecini yakından takip ederek siz değerli okuyucularımıza aktaran ekibimiz,ANT (Akaryakıt İkmal Nato Pol Tesisleri) Başkanlığında çalışan işçilerin toplu iş sözleşmesi sürecini araştırmaya devam ediyor.

TÜRK HARB-İŞ Sendikası ANT Başkanlığı'na Bağlı Birimlerde Örgütlenme Çalışmalarına Hız Verdi

Kamuda toplu iş sözleşme sürecini yakından takip ederek siz değerli okuyucularımıza aktaran ekibimiz,A.N.T (Akaryakıt İkmal Nato Pol Tesisleri) Başkanlığında çalışan işçilerin toplu iş sözleşmesi sürecini araştırmaya devam ediyor.

696 KHK ile Kadro Alan İşçiler Yeni Dönem Toplu İş Sözleşmesine Dahil Olmak İçin Gün Sayıyor.

696 KHK İle Kadro Alan İşçiler HAK-İŞ Konfederasyonu'na Tepkili!

Toplu iş sözleşme sürecini yakından takip eden işçiler,HAK-İŞ Konfederasyonu’nun işçiler adına iş kolları üzerinde çalışma yapması ve taşerondaki sistemin aynı şekil devam etmesini istemesi ve iş kolları ile ilgili meclise mektup yazarak çözüme kavuşturma çabaları tüm işçileri rahatsız ettiği gibi ANT Çalışan özel güvenlik işçiler de rahatsız etmeye başladı.Binlerce tepkilerini göstermek adına HAK-İŞ Konfederasyonu'ndan istifa etmeye devam ediyor.

İşçiler Hak Kayıpları yaşamadan gerçek bir toplu iş sözleşmesi yapmak istiyor.

M.S.B Bünyesinde yetkili olan TÜRK HARB-İŞ Sendikası A.N.T Başkanlığına bağlı birimlerde çalışan işçileri ziyaret etmeye devam ediyor.

A.N.T (Akaryakıt İkmal Nato Pol Tesisleri) Başkanlığına bağlı birimlerde,örgütlenme çalışmalarını başlatan Türkiye’nin en köklü sendikalarından biri olan TÜRK HARB-İŞ sendikası 60 yıllık Tecrübe ve birikimiyle A.N.T başkanlığına bağlı işyerlerinde toplu iş sözleşmesi yapabilmek için çalışmalarına devam ediyor.Bir çok ilde A.N.T bünyesinde çalışan işçiler ile bir araya gelen sendika yetkilileri,11.Dönem toplu iş sözleşmesi sürecini işçilere anlatıyor.İşçiler M.S.B bünyesinde tek sendikanın olmasınının sosyal ve ekonomik açıdan daha etkili olacağını düşünüyor.

 İşçiler TÜRK HARB-İŞ Sendikasına Üye Olmaya Başladı.

TÜRK HARB-İŞ Sendikası,19.Savunma ve Güvenlik İş Kolunda Faaliyet Gösteren Adana,Başkent,Eskişehir,İstanbul,İzmir,Kayseri,Kocaeli,Sakarya,Güvenlik Merkez Şubesi olmak üzere ülkemizde bir çok ilde şubeleşen,temsilcilik açan ve bir çok ilde üyelerine sosyal tesisler ile otel konaklama ve tatil gibi imkanlar sunuyor.