Sendikal
Giriş Tarihi : 28-09-2018 20:31

Trabzon ÖZ-İŞ Sendikası Bin 500 Özel Güvenlik Görevlisi İçin Sağlık Protokolü İmzalandı

Trabzon Medical Park Karadeniz Hastanesi ile Öz Savunma ve Güvenlik İşçileri Sendikası (ÖZİŞ ) arasında bin 500 güvenlik görevlisi ve ailelerinin tedavilerde kolaylıklardan yararlanmalarını sağlayan bir protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile Trabzon, Rize ve Artvin’de görev yapan ÖZİŞ üyesi bin 500 güvenlik görevlisinin hem kendileri hem de eş, çocuk, anne ve babaları Medical Park Karadeniz Hastanesinin sağlık hizmetinden faydalanabilecek.

Trabzon ÖZ-İŞ Sendikası Bin 500  Özel Güvenlik Görevlisi İçin Sağlık Protokolü İmzalandı

Trabzon Medical Park Karadeniz Hastanesi ile Öz Savunma ve Güvenlik İşçileri Sendikası (ÖZİŞ ) arasında bin 500 güvenlik görevlisi ve ailelerinin tedavilerde kolaylıklardan yararlanmalarını sağlayan bir protokol imzalandı. 
İmzalanan protokol ile Trabzon, Rize ve Artvin’de görev yapan ÖZİŞ  üyesi bin 500 güvenlik görevlisinin hem kendileri hem de eş, çocuk, anne ve babaları Medical Park Karadeniz Hastanesinin sağlık hizmetinden faydalanabilecek.

Medical Park Karadeniz Hastanesinde düzenlenen protokol imzalanan törenine hastanenin Kurumsal Pazarlama Müdürü Fırat Uğur ile ÖZİŞ  Doğu Karadeniz Bölge Temsilcisi İhsan Tatlı katıldı. Amaçlarının sendikaya üye güvenlik görevlilerinin en iyi şekilde sağlık hizmeti almalarını sağlamak olduğunu belirten Tatlı, “Protokolle güvenlik görevlilerinin yanı sıra birinci derece yakınları da avantajlı sağlık hizmetinden faydalanabilecek" dedi.