Özel Güvenlik
Giriş Tarihi : 13-05-2020 22:45   Güncelleme : 13-05-2020 23:02

Tazminat Ödemeye Hazırım,Koronavirüse Karşı İlaç Bulduğunu İddia Eden Mucit Özel Güvenlik Görevlisi Destek Bekliyor

Teknolojik buluşları ile daha önce gündeme gelen Şanlıurfalı mucit özel güvenlik görevlisi İbrahim Halil Boz, Dünyayı tehdit altına alan koronavirüs salgınına karşı geliştirdiği tedavi yöntemiyle yine gündeme geldi.

Tazminat Ödemeye Hazırım,Koronavirüse Karşı İlaç Bulduğunu İddia Eden Mucit Özel Güvenlik Görevlisi Destek Bekliyor

Teknolojik buluşları ile daha önce gündeme gelen Şanlıurfalı mucit özel güvenlik görevlisi İbrahim Halil Boz, Dünyayı tehdit altına alan Koronavirüs salgınına karşı geliştirdiği tedavi yöntemiyle yine gündeme geldi.

Koranavirüse karşı ilaç bulduğunu söyledi

Tıp ve bilim Dünyasını aylardır meşgul eden koronavirüs  can almaya devam ediyor.Kısa sürede Dünyayı etkisi altına alan koranavirüse karşı tedbirler alınırken bir yandan da bilim dünyası virüse karşı ilaç araştırmalarını sürdürüyor.

Daha Önceden de Bazı Buluşları İle Gündeme Gelmişti

Bilim insanlarının virüse karşı tedavi yöntemi araştırmaları devam ederken mucit olan ve daha önceden mayın arama botu ve sinyal karıştırıcı ayakkabı yapımı ile gündeme gelen özel güvenlik görevlisi İbrahim Halil Boz,bu seferde koranavirüse karşı ilaç geliştiridiğini söyledi.İlaç 48 saat içerisinde faydasını göstermediği takdirde tarafıma dava açma yetkilerine sahiptirler her türlü manevi ve maddi tazminat ödemeyi kabul ediyorum dedi.


mucit ibrahim koranavirüs

Koronaya karşı ilaç mı bulundu ? 

Virüse karşı ilaç geliştirdiğini ifade eden Boz, ilacın kullanılması durumunda  virüse yakalanan hastaların 48 saat içerisinde iyileşeceğini iddia etti.

İlacın yapımında farklı bitki türlerinden yararlandığını ifade eden Boz, ilacın denenmesi için Sağlık Bakanlığı'ndan destek bekliyor.İlacın seri üretimi için yetkililerden destek bekleyen Boz iyileşen vakalarımız var bu konuda doktorlar ile iletişime geçtim fakat sen tıp adamı değilsin dediler,bende kendilerine ilacın yapılması için illaki tıp eğitimi almaya gerek yok yapabiliyorsanız siz yapın insanlığı kurtarın dedim.