Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 21:30 Bu haber 864 kez okundu
 
Tatbikat Gerçeği Aratmadı,Alevler Arasında Mahsur Kalan Güvenlik Görevlisini İtfaiye Ekipleri Kurtardı
Yangın Tatbikatı senaryosu gereği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinin F Bloğu Ortopedi Servisi tedavi odasında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Gündem Haberi
Tatbikat Gerçeği Aratmadı,Alevler Arasında Mahsur Kalan Güvenlik Görevlisini İtfaiye Ekipleri Kurtardı

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan “Yangın Tatbikatı”na, hastane idarecileri ve personeli katıldı.

Yangın Tatbikatı senaryosu gereği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinin  F Bloğu Ortopedi Servisi tedavi odasında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

İtfaiye ekibinin de katıldığı “Yangın Tatbikatı” senaryosu ile tedavi odasında mahsur kalan güvenlik görevlisi, itfaiye ekibi tarafından tahliye edildi.

Ayrıca itfaiye ekibi ve personel yardımıyla diğer ayaktan hastaların acil çıkış kapısı olan yangın merdiveninden tahliyeleri sağlanarak, başarılı bir şekilde tatbikat sonlandırıldı.


Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi odasında mahsur kalan güvenlik görevlisi, itfaiye ekibi tarafından tahliye edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tatbikat, Gerçeği, Aratmadı,Alevler, Arasında, Mahsur, Kalan, Güvenlik, Görevlisini, İtfaiye, Ekipleri, Kurtardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı