Haber
Giriş Tarihi : 13-05-2020 00:49   Güncelleme : 13-05-2020 04:10

Şehir Eşkiyaları Nöbet Yerinde Özel Güvenlik Görevlisini Öldürdü

Dün akşam saatlerinde Ümraniye Dudullu İMES Sanayi sitesi yanında bulunan bir fabrikanın deposunda görevli özel güvenlik görevlileri kapıya yanaşan beyaz renkli BMW Markalı araçla gelen kişilerin saldırısına uğradı.

Şehir Eşkiyaları Nöbet Yerinde Özel Güvenlik Görevlisini Öldürdü

Dün akşam saatlerinde saat gece 02:00'ye doğru Ümraniye Dudullu İMES Sanayi sitesi yanında bulunan bir fabrikanın deposunda görevli özel güvenlik görevlileri kapıya yanaşan beyaz renkli BMW Markalı araçla gelen kişilerin saldırısına uğradı.

Bir Özel Güvenlik Görevlisi Hayatını Kaybetti.

Özel Güvenlik Görevlisi Murat Kaya (30) ,saldırı sonrası kalbinden aldığı kurşunla yaralandı.Sağlık ekiplerin olay yerine gelmesi sonucu hastaneye kaldırılan özel güvenlik görevlisi Murat Kaya yaşam mücadelesini kaybetti.Olayın neden işlendiği ise bilinmiyor.Özel güvenlik görevlilerinin silahsız projode çalıştığı öğrenenildi.Emniyet birimleri olay ile ilgili inceleme çalışmalarına başladı.

Evli ve Bir Çocuk Babasıydı

Murat Kaya'nın evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenildi.Fabrikanın güvenlik firması EKOL Özel Güvenlik firması olduğu ortaya çıktı.Şirketin olay ile ilgili kontrollerinin devam ettiği öğrenilmiştir.