Securitas
Giriş Tarihi : 27-10-2020 08:20   Güncelleme : 27-10-2020 08:20

Securitas'a "Sosyal Media Turkey" ödülü

Securitas, Social Media Awards Turkey 2020'de "Güvenlik" dalında altın ödülün sahibi oldu.

Securitas'a

Securitas, "Social Media Awards Turkey 2020" de "Güvenlik" dalında altın ödülün sahibi oldu.

Açıklama şöyle:

Güvenlikte bilgi lideri Securitas, "Social Media Awards Turkey 2020" de "Güvenlik" dalında altın ödülün sahibi oldu. Marketing Türkiye & BoomSonar işbirliği gerçekleştirilen Social Media Awards Turkey, sosyal medya sektörünün liderlerinin bir araya geldiği Türkiye'nin en büyük sosyal medya ödülleri olma özelligi taşıyor.

Sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, projelerin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey, başarıyı hem rakamsal verilere, hem de sektör önderlerinin fikirlerine göre değerlendiriliyor. BoomSonar'ın "Sosyal Medya Marka Endeksi" verileri de incelenerek en başarılı işler ve markalar seçiliyor.

Social Media Turkey ödülleri 22 Ekim Perşembe günü online olarak düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Güvenlik dalında altın ödül alan Securitas, güvenlik sektöründe kanaat lideri poziyonunu sosyal mediya kanallarında paylaştığı içeriklerle de pekiştirmeye devam ediyor.

Endüstriyel tesislerden perakendeye, havacılıktan turizme, enerjiden alışveriş merkezlerine kadar 26 sektöre özel güvenlik çözümleri sunan Securitas Türkiye, 78 ilde, 11 Bölge Müdürlüğü'nde, 70 Şube Müdürlüğü ile, 2500 hizmet noktasında yaklaşık 20 bin çalışanı ile 1000'in üzerinde farklı projede hizmet vermektedir