Haber Detayı
18 Mayıs 2017 - Perşembe 18:11 Bu haber 10436 kez okundu
 
Securitas Türkiye 2017’in Kahramanları’nı” seçti,28 Özel Güvenlik Ödüle Layık Görüldü.
Securitas Türkiye 2017’in Kahramanları’nı” seçti… Güvenlikte bilgi lideri Securitas’ın geleneksel hale gelen “Günün Kahramanları” ödül töreni yüzü aşkın çalışanın katılımı ile Ankara’da gerçekleşti. Bu yıl altıncısı düzenlenen ödül töreninde 28 Kahraman Securitas çalışanı ödüle layık görüldü.
Securıtas Haberi
Securitas Türkiye 2017’in Kahramanları’nı” seçti,28 Özel Güvenlik Ödüle Layık Görüldü.

Securitas Türkiye 2017’in Kahramanları’nı” seçti… Güvenlikte bilgi lideri Securitas’ın geleneksel hale gelen “Günün Kahramanları” ödül töreni yüzü aşkın çalışanın katılımı ile Ankara’da gerçekleşti. Bu yıl altıncısı düzenlenen ödül töreninde 28 Kahraman Securitas çalışanı ödüle layık görüldü. 

 “Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever” ilkelerini işlerine yansıtan ve örnek davranışlarıyla fark yaratan çalışanlar birbirinden ilginç hikayeleriyle can ve mal kaybını önlediler. Kimileri erken müdahale ile hayat kurtarırken, kimileri dikkatli yaklaşımlarıyla mal ve can kaybını önleyerek “Günün Kahramanları” oldular.    Securitas Türkiye Güvenlik Görevlilerinden  Sedat  Zorlu, Orhan Saatçi, Şerafettin Aksu, Ali Kurtulan, Erdem Bada, Murat Çelik, Muhammet Zont, Ramazan Çoban, Hüseyin Demir, Hikmet Kızıloğlan, Merve Hellagü, Hilal Çelik, Erdem Yılmaz, Zafer Sayıner, Erdem Pektaş, İsmet Kaç, Turgut Ceran,  İsmail Aha, Hüseyin Kahvecioğlu, Olcay Güneş, Ümit Kaplan, Mustafa Kıransoy, Aydın Yılmaz, Veysel Delikanlı, Mehmet Venceli, Kerim Çoban, Orçun Bülbül, Fatma İlhan  2017’nin Kahramanları seçildiler. Günün Kahramanları, gerekli tedbirleri alarak can kaybını önlemeleri, üstün dikkat ve gözlem sonucu dolandırıcılık suçunu ortaya çıkarmaları, buldukları yüklü miktarda kayıp parayı yetkililere teslim etmeleri gibi hem profesyonel hem de kişisel anlamda olumlu örnek teşkil eden çeşitli davranışlarıyla ödüle layık görüldüler.

Ödül töreninde konuşan Secuitas Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu; Göreve duyulan bağlılığa dikkat çekerek, Securitas olarak birincil görevimiz hizmet sunduğumuz alanlarda insanların kendilerini daha güvende hmelerini sağlamak ve en iyi hizmeti sunmak. Bu anlamda aslında tüm çalışanlarımız bizim için birer kahramandır.  Altı yıldır erdemli çalışmalarıyla çalışma arkadaşlarına örnek teşkil eden kahramanlık hikayeleri yaratan çalışanlarımızı “Günün Kahramanları” olarak adlandırıyoruz. Bu yıl 28 kahramanı ödüllendirerek kendi rekorumuzu kırdık. Onlara Securitas ailesine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Aslında bugün burada bulunan arkadaşlarımız 12 bin çalışanlarımızı temsil ediyorlar. 

Önümüzdeki yılın kahramanlık hikayelerini yazmak üzere tüm çalışanlarımıza başarılar diliyoruz” dedi. Telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 21 farklı sektörden  681 kurum ve  kuruluşa, 74 ilde, 2091hizmet noktasında güvenlik hizmeti veren Securitas Türkiye’nin 9 bölge müdürlüğü, 50 şube müdürlüğü ve 375 kişilik idari, 12 bin saha çalışanı bulunmaktadır.  Detaylı bilgi için www.securitas.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Securitas, Türkiye, 2017’in, Kahramanları’nı”, seçti,28, Özel, Güvenlik, Ödüle, Layık, Görüldü.,
Yorumlar
Haber Yazılımı