Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 12:08 Bu haber 10963 kez okundu
 
Securitas'tan Özel Güvenlik Günü Kutlaması
SECURİTAS’TAN ÖZEL GÜVENLİK GÜNÜ KUTLAMASI Özel güvenlik sektörünün lider şirketi Securitas, tüm güvenlik çalışanlarının 26 Haziran Özel Güvenlik Günü’nü kutluyor. Özel güvenlik hizmetlerinin yasal çerçevesini belirleyen ve 26 Haziran 2004 yılında yürürlüğe giren Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun, bu yıl 15. yılını doldurdu.
Securıtas Haberi
Securitas'tan Özel Güvenlik Günü Kutlaması

SECURİTAS’TAN ÖZEL GÜVENLİK GÜNÜ KUTLAMASI 
Özel güvenlik sektörünün lider şirketi Securitas, tüm güvenlik çalışanlarının 26 Haziran Özel Güvenlik Günü’nü kutluyor. 
Özel güvenlik hizmetlerinin yasal çerçevesini belirleyen ve 26 Haziran 2004 yılında yürürlüğe giren Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun, bu yıl 15. yılını doldurdu. Bu kanunun kabul edildiği 26 Haziran Özel Güvenlik Günü ve bu hafta Özel Güvenlik Haftası olarak ilan edildi.  

Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu, zor şartlarla görevlerini en iyi şekilde yerine getiren tüm özel güvenlik çalışanlarının Özel Güvenlik Görevlileri Günü’nü kutlayarak:“Milletimizin huzuru ve güvenliği için kolluk kuvvetlerinin en büyük destekçisi olan özel güvenlik çalışanlarımızın başarısı hepimizi gururlandırmaktadır. Bu süre içerisinde görevleri başında hayatını kaybeden özel güvenlik görevlilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Özel güvenlik görevlilerinin ve sektörümüzün 26 Haziran özel güvenlik günü kutlu olsun” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Securitas'tan, Özel, Güvenlik, Günü, Kutlaması, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı