Haber Detayı
23 Kasım 2018 - Cuma 23:23 Bu haber 14011 kez okundu
 
PTT zırhlı araçlar için bin 100 personel alacak
PTT A.Ş.'nin iştiraki olan PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL A.Ş.) için zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere Bin 100 personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurular 15 Aralık’ta sona erecek.
Gündem Haberi
PTT zırhlı araçlar için bin 100 personel alacak

PTT A.Ş.'nin iştiraki olan PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL A.Ş.) için zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere Bin 100 personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurular 15 Aralık’ta sona erecek. 

PTT’nin 1100 personel alımı Özel Güvenlik görevlisi kadrosu ve operasyon görevlisi kadrosu için olacak. Güvenlik kadrosu için lise, operasyon görevlisi kadrosu içinse ortaokul mezunu olma şartı aranıyor.

PTTPAL A.Ş. 2018 Haziran ayında kuruldu. PTTPAL A.Ş’ye yapılacak 1100 personel alımı için görevlendirme şu hizmetler dahilinde olacak. Her türlü para, kıymetli maden ve kıymetli evrak taşıma, işleme ve saklama, ATM ikmal, bakım, izleme, nakit yönetimi, gece kasası hizmetleri ve fiziki güvenlik hizmetleri vereceği belirtildi.

PTT’nin iştiraki olan PTTPAL A.Ş 40 şube, 360 zırhlı araç ve bin 100 personelle ülke çapında PTT merkez, şube ve ATM'lerine hizmet vereceği açıklandı. PTTPAL A.Ş’nin Merkez Bankası ile yaptığı protokol doğrultusunda 24 merkezde madeni para konsinye depolarını işletilmesi amaçlanıyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PTT, zırhlı, araçlar, için, bin, 100, personel, alacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı