Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 09:40 Bu haber 5307 kez okundu
 
PTT-PAL'da Toplu İş Sözleşmesi İçin İlk Görüşme PTT-PAL Genel Müdürlüğünde Yapıldı
PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL) AŞ'de tek yetkili sendika üye sayısı bakımından işletme baraj sınırına ulaşan Güvenlik-İş Sendikası Olmuştu.Sendika çalışanlar için toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilkini PTT-PAL Genel Müdürlüğünde başladı.
Sendikal Haberi
PTT-PAL'da Toplu İş Sözleşmesi İçin İlk Görüşme PTT-PAL Genel Müdürlüğünde Yapıldı

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTT-PAL) AŞ'ye gececek. Geçiş işlemleri olan özel güvenlik işçileri bağlı bulundukları mevcut sendikaları ise devre dışı kalacak.PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL) AŞ'de tek yetkili sendika üye sayısı bakımından işletme baraj sınırına ulaşan Güvenlik-İş Sendikası Olmuştu.Sendika çalışanlar için toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilkini PTT-PAL Genel Müdürlüğünde başladı.

Güvenlik-İş Sendikası ve PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizm.AŞ. 1.Dönem Toplu İş sözleşmemiz için ilk oturum PTT PAL Genel merkezinde İstanbul’da gerçekleşti.Toplantıya Sendika Yetkilileri,Sendika Başhukuk Müşaviri Levent Atabay,PTT-PAL Genel Müdürü Ziya Aydınay ve yönetimi katıldı.

Güvenlik-İş Sendikası PTT PAL yöneticileri maddelerde karşılıklı istişare halinde görüşmeler sağlandı.
Görüşmede Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı;Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimizin ülkemize ,teşkilatımıza,üyelerimize ve PTT PAL Genel müdürlüğümüze hayırlı uğurlu olmasını diliyorum PTT PAL Genel Müdürü Sayın Salih Ziya AYDINAY’a ve Yöneticilerimize ev sahipliğinden dolayı ve şahsıma özel olarak yaptırdıkları PTT Pul’u için teşekkür ediyorum dedi.
Güvenlik-İş Sendikası  ve PTT PAL arasında ikinci oturum Güvenlik-İş Sendikasının Genel merkezinde 16 Temmuz’da gerçekleşecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: PTT-PAL'da, Toplu, İş, Sözleşmesi, İçin, İlk, Görüşme, PTT-PAL, Genel, Müdürlüğünde, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı