Sendikal
Giriş Tarihi : 16-07-2019 21:27

PTT-PAL'da Toplu İş Sözleşmesi İçin İkinci Görüşme Sendika Genel Merkezinde Yapıldı

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL) AŞ'de tek yetkili sendika üye sayısı bakımından işletme baraj sınırına ulaşan Güvenlik-İş Sendikası Olmuştu.Sendika çalışanlar için toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilkini PTT-PAL Genel Müdürlüğünde başlamıştı.

PTT-PAL'da Toplu İş Sözleşmesi İçin İkinci Görüşme Sendika Genel Merkezinde Yapıldı

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL) AŞ'de tek yetkili sendika üye sayısı bakımından işletme baraj sınırına ulaşan Güvenlik-İş Sendikası Olmuştu.Sendika çalışanlar için toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilkini PTT-PAL Genel Müdürlüğünde başlamıştı.

Güvenlik-İş Sendikası ve PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizm.AŞ. 1.Dönem Toplu İş sözleşmemiz için ikinci  oturumu Sendikanın Genel merkezinde Ankarada’da gerçekleşti.Toplantıya Sendika Yetkilileri,Sendika Başhukuk Müşaviri Levent Atabay,PTT-PAL Yetkilileri katıldı.

Güvenlik-İş Sendikası PTT PAL yöneticileri maddelerde karşılıklı istişare halinde görüşmeler sağlandı.
Görüşmede Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı;Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimizin ülkemize ,teşkilatımıza,üyelerimize ve PTT PAL Genel müdürlüğümüze hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi
Güvenlik-İş Sendikası  ve PTT PAL arasında ikinci oturum Güvenlik-İş Sendikasının Genel merkezinde 22 Temmuz’da gerçekleşecek.