Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 21:27 Bu haber 3107 kez okundu
 
PTT-PAL'da Toplu İş Sözleşmesi İçin İkinci Görüşme Sendika Genel Merkezinde Yapıldı
PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL) AŞ'de tek yetkili sendika üye sayısı bakımından işletme baraj sınırına ulaşan Güvenlik-İş Sendikası Olmuştu.Sendika çalışanlar için toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilkini PTT-PAL Genel Müdürlüğünde başlamıştı.
Sendikal Haberi
PTT-PAL'da Toplu İş Sözleşmesi İçin İkinci Görüşme Sendika Genel Merkezinde Yapıldı

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri (PTTPAL) AŞ'de tek yetkili sendika üye sayısı bakımından işletme baraj sınırına ulaşan Güvenlik-İş Sendikası Olmuştu.Sendika çalışanlar için toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilkini PTT-PAL Genel Müdürlüğünde başlamıştı.

Güvenlik-İş Sendikası ve PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizm.AŞ. 1.Dönem Toplu İş sözleşmemiz için ikinci  oturumu Sendikanın Genel merkezinde Ankarada’da gerçekleşti.Toplantıya Sendika Yetkilileri,Sendika Başhukuk Müşaviri Levent Atabay,PTT-PAL Yetkilileri katıldı.

Güvenlik-İş Sendikası PTT PAL yöneticileri maddelerde karşılıklı istişare halinde görüşmeler sağlandı.
Görüşmede Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı;Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimizin ülkemize ,teşkilatımıza,üyelerimize ve PTT PAL Genel müdürlüğümüze hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi
Güvenlik-İş Sendikası  ve PTT PAL arasında ikinci oturum Güvenlik-İş Sendikasının Genel merkezinde 22 Temmuz’da gerçekleşecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: PTT-PAL'da, Toplu, İş, Sözleşmesi, İçin, İkinci, Görüşme, Sendika, Genel, Merkezinde, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı