Eğitim
Giriş Tarihi : 28-09-2018 20:53

Paykasa ile BağlantıGüvenli Ödeme

Paykasa ile BağlantıGüvenli Ödeme

Paykasa ile BağlantıGüvenli Ödeme

Paykasa ile Güvenli Ödeme

Son yıllarda özellikle online oyun sitelerinde, kullanıcılarında oluşan güven sorunlarını aşabilmek için çeşitli araştırmalar yapılmış ve kullanıcıların en fazla ödeme konularında sorun yaşadıkları ortaya çıkmıştır. Ön ödeme kart sistemleri, online oyun kullanıcılarına ve online alışveriş yapanlara güvenli para transfer yapabilme imkanı sunmuştur. Paykasa kart sistemi geliştirilerek, sektörlerde en güvenilir ön ödemeli kart sistemi olmaya başlamıştır.

Paykasa Ödeme Sistemi

Paykasa al yapabilmek için sitemizden kendinize kullanıcı hesabı oluşturarak, en alt limitten, en üst limite kadar olan paykasa tiplerinden birisine sahip olabilirsiniz. Sitemizde paykasa kartları 10 euro ile 1000 euro arasında farklı limitlerde satışa sunulmaktadır. Para yatırarak paykasa aldınız ve belirli bir süre paraya ihtiyacınız oldu. Müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek kartınızdaki parayı nakit olarak çekebilirsiniz. Hesap güvenliğiniz için tercih ettiğiniz paykasa kartı alırken yapacağınız işleme göre limit belirlemelisiniz.

Hizmetlerimiz

Dünyanın birçok ülkesinde paykasa satışı yapılan çeşitli bayiler bulunmaktadır. Bizler sizlere daha kolay paykasa kartı sahibi olabilmeniz için paykasamerkezi.com sitemizi güvenli bir şeklide çalıştırarak, sizlere hizmet vermeye çalışmaktayız. Sitemizden paykasa al işlemleri ile kolay ve hızlı bir şekilde paykasa kartı sahibi olabilirsiniz. Sahibi olduğunuz paykasa ile online alışveriş ve online oyun hesabınıza para yatırma işlemleri yapabilirsiniz. Paykasa kartlarınızı döviz cinsinden satın alıyorsunuz ve dövizlerde yaşanan hareketliliğe göre kartınızdaki paranız artabilir ve azalabilir. Paykasa kartınızı aldıktan sonra istediğiniz zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.