Güvenlik-İş Sendikası
Giriş Tarihi : 23-04-2020 13:12

Özel Güvenlikler İstiklal Marşı Okuma Etkinliğinde Çok Ses Tek Yürek Olacak

Koronavirüs salgını nedeniyle Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu önerileri doğrultusunda kutlamaları erteleneceği duyurulmasının ardından Güvenlik-İş Sendikası İstiklal Marşı okuma etkinliğinde çok ses tek yürek okuyacağız mesajı verdi.

Özel Güvenlikler İstiklal Marşı Okuma Etkinliğinde Çok Ses Tek Yürek Olacak


ÖZEL GÜVENLİKLER OLARAK İSTİKLAL MARŞI OKUMA ETKİNLİĞİNDE ÇOK SES TEK YÜREK OLACAĞIZ

Koronavirüs salgını nedeniyle Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu önerileri doğrultusunda kutlamaları erteleneceği duyurulmasının ardından Güvenlik-İş Sendikası İstiklal Marşı okuma etkinliğinde çok ses tek yürek okuyacağız adlı sosyalmedya üzerinden akım başlattı.

Sendikanın resmi web sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;


 

Meclisimizin 100. Yılını kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı, koronavirüs salgını nedeniyle Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu önerileri doğrultusunda kutlamaları erteleneceği duyuruldu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Mustafa ŞENTOP’un 23 Nisan kutlamaları ve İstiklal Marşımızın okunması çağrısına,

TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Sayın Ergün ATALAY’ın da bu yıl ki kutlamaların büyük bölümü evlerden yapılacağını belirterek 23 Nisan saat 21:00’da tüm işçilere istiklal marşını hep beraber okumaya davet etti.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ''bu anlamlı çağrıya Güvenlik-İş Sendikası ve özel güvenlik görevlileri ile birlikte istiklal marşı okuma etkinliğine tüm özel güvenlik emekçilerinin de katılımıyla, 23 nisan saat 21.00´de istiklal marşını çok ses tek yürek okuyacağız..''