Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 21:03 Bu haber 19664 kez okundu
 
Özel Güvenlik Görevlisine Pusu Kurup Dövdüler
Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde Acil Servis’te görevli olan özel güvenlik görevlisi Ünsal Yavuz, taksiciler tarafından feci şekilde darp edildi.
Gündem Haberi
Özel Güvenlik Görevlisine Pusu Kurup Dövdüler

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde Acil Servis’te görevli olan özel  güvenlik görevlisi Ünsal Yavuz, taksiciler tarafından feci şekilde darp edildi.

Olay şöyle gelişti; taksici dün akşam saatlerinde hastane önüne park etti. Özel Güvenlik görevlisi taksiciye aracı kaldırmasını söyledi. Güvenlik görevlisi ile taksici arasında tartışma ve arbede yaşandı. Hastane polisi olaya müdahele etti.

Bir süre tartıştıktan sonra taksici aracını alıp başka bir yere park etti. Taksiciler pusu kurarak Kız Meslek Lisesi'nin önünde arkadaşlarıyla birlikte bu sabah işe gelen özel güvenlik görevlisini feci şekilde dövdüler. Kafası gözü yarılan Yavuz, Acil Servis’te tedavi altına alındı.

Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Jandarma Komutanı Gökhan İnam ve İl Sağlık Müdürü Dr. Ertuğrul Güner, darp edilen Ünver Yavuz’u ziyaret ettiler. Ünver Yavuz, Asayiş Şube Müdürlüğü’nde darp edildiği kişilerden şikayetçi oldu.

Emniyet olayla ilgili soruşturma başlattı. olayın failleri yakalanarak gözaltına alındılar. Taksiciler de güvenlik görevlisinden şikayetçi oldular.

MÜTHİŞ İDDİA

Darp olayında Atatürk Devlet Hastanesi yöneticilerinden bir kişinin Ameliyathanede görev yapan yeğeni E.T.nin de ismi geçiyor. E.T.nin  taksicilerle birlikte pusu kurarak özel güvenlik görevlilerini beklediği iddia ediliyor.

Darp edilen özel  güvenlik görevlisi Ünver Yavuz’un yanında işe birlikte geldiği Nuri Balaban da vardı. Olaya müdahele etmek isteyen Balaban’ın ellerini tutan E.T.nin “Sen bu işe karışma” dediği iddia ediliyor.

 

 

KAYNAK:

pusulagazetesi.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özel, Güvenlik, Görevlisine, Pusu, Kurup, Dövdüler,
Yorumlar
Haber Yazılımı