Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 02:44 Bu haber 5299 kez okundu
 
Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanlığı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Çağırıcı'yı Ziyaret Etti
Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanı Suat Çelik, Başkan Yardımcıları Hüseyin SAĞLAM ve Mustafa Atilla DEMİR, Özel Güvenlik Daire Başkan Yardımcısı Aydın UĞURLU, Şube Müdürü Recep ÇENGEL Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI' yı Güvenlik-İş Sendikası genel merkezinde ziyaret etti.
Sendikal Haberi
Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanlığı Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Çağırıcı'yı Ziyaret Etti

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanı Suat Çelik, Başkan Yardımcıları  Hüseyin SAĞLAM ve  Mustafa Atilla DEMİR, Özel Güvenlik Daire Başkan Yardımcısı Aydın UĞURLU, Şube Müdürü Recep ÇENGEL Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI' yı Güvenlik-İş Sendikası genel merkezinde ziyaret etti.

3. Olağan Genel Kurulda seçilen Genel Başkan Çağırıcı'yı tebrik eden Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik ve Başkan Yardımcıları  Genel Başkan Çağırıcı'ya başarı dileklerini iletti.

Güvenlik-İş Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI yaptığı açıklamada, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanımız Sayın Suat ÇELİK ve Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkan Yardımcılarımıza hayırlı olsun ziyareti başarı dilekleri için Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim, Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanımız  Suat ÇELİK’e ve tüm mesai arkadaşlarına özel güvenlik görevlilerine olan olumlu bakış açıları ve duyarlılıklarından dolayı şükranlarımı sunuyorum dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özel, Güvenlik, Daire, ve, Denetleme, Başkanlığı, Güvenlik-İş, Sendikası, Genel, Başkanı, Çağırıcı'yı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı