Haber
Giriş Tarihi : 03-06-2019 00:59

ÖZ-İŞ Sendikası Tekirdağ'daki Üyeleri İçin 6 İşyeri İle İndirim Anlaşması Yaptı

HAK-İŞ Konfederasyonu bağlı ÖZ-İŞ SendikasıTekirdağ İl Başkanı Ramazan Biçer, sendika üyelerinin faydalanması için 4 adet 5 yıldızlı otel ve tur şirketi ile indirim anlaşması yaptıklarını söyledi.

ÖZ-İŞ Sendikası Tekirdağ'daki Üyeleri İçin 6 İşyeri İle İndirim Anlaşması Yaptı

HAK-İŞ Konfederasyonu bağlı ÖZ-İŞ SendikasıTekirdağ İl Başkanı Ramazan Biçer, sendika üyelerinin faydalanması için 4 adet 5 yıldızlı otel ile 40 tur şirketi ile 10,Yaşam Hastanesi ile 10 indirim anlaşması yaptıklarını söyledi.

ÖZ-İŞ Sendikamızın Tekirdağ ve çevresinde 3 bin üyesi bulunduğunu ve bu üyeler için 5 firma işyeri ile indirim anlaşması yaptıklarını kaydeden Biçer, çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Ramazan Biçer haber sitemize  şöyle konuştu; “Sendikamız ÖZ-İŞ'in tekirdağ ve çervesinde 3 bin'den fazla  üyesi var. Bu üyelerle ilgili, bilindiği gibi ekonomik alanda bir enflasyonla mücadele kampanyası var. Biz de üyelerimizin faydalanması açısından birçok kuruluşla, işyeri ile indirim anlaşmaları imzaladık. Yaklaşık 5 işyeri ile şu an anlaşmamız var, devam edenler de var. Üyelerimizin, işçi kardeşlerimizin, faydalanması için, sosyal yaşantıda a’dan z’ye ne varsa, giyim, kıyafet, ayakkabı, kuaför, araç bakım, beyaz eşya ve aklınıza gelebilecek birçok işyeri ve kurumla bu anlaşmaları yaptık. İnşallah yapmaya da devam edeceğiz. Bize bu imkanları sağlayan bütün işyerleri ve kurumlara teşekkür ediyoruz. İnşallah üyelerimizin bu konuda geri dönüşleri de güzel olacak. Çalışmalarımız devam edecek, ilerleyen zamanlarda yeni anlaşmalar da yapacağız.”dedi

1.GRENPORT BODRUM 
2.PARK SİDE HOTEL 
3.AYVALİK KALİF HOTEL
4.CLUB SUNNY WORL ALANYA
5-TUR NOKTASI
6-YAŞAM HASTANESİ