Türkiye'nin En Güncel Özel Güvenlik Haber Portalı
HV
25 EYLÜL Pazartesi 19:02

Necmettin Erbakan Üniversitesi Özel Güvenlik Alımı Yapacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuru şartları yayınlanan ilanda yerini aldı. Kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere koruma ve güvenlik, şoför, teknisyen, tekniker, büro personeli ve destek personeli alımları yapılacak.

gundem
Giriş Tarihi : 28-02-2023 08:35
Necmettin Erbakan Üniversitesi Özel Güvenlik Alımı Yapacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi Konya Merkez ve İlçelerdeki Birimlere, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu‟nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel statüsünde istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2. maddesinin (b) fıkrasına göre 2022 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle Sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurularda her çalışma için farklı nitelikler aranacak.

Kadın ve erkek güvenlik görevlisi, şoför, asansör teknisyeni, yangın ihbar sistemleri teknisyeni, mobilya teknisyeni, marangoz, doğramacı, asma tavan ve alçıpan teknisyeni, inşaat teknikeri, sıhhi tesisatçı, grafiker, kütüphaneci, temizlikçi, aşçı yardımcısı, garson, hemşire, bulaşıkçı, psikolog ve daha birçok alanda alım gerçekleştirilecek.

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NEREDEN YAPILACAK?

Adaylar https://basvuru.erbakan.edu.tr/ adresinden online başvuru yaptıktan sonra başvuru süresi içinde (27 Şubat – 13 Mart 2023) sisteme yükledikleri belgeleri Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen (veya noterden onaylı vekalet) ile getirecektir. Online ve şahsen (veya noterden onaylı vekalet) ile başvurusunu tamamlamayan adayların başvuruları KESİNLİKLE kabul edilmeyecektir. Kargo ve posta ile yapılan başvurular KABUL EDİLMEYECEKTİR.

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece tek bir ilan koduna başvurabilirler. Birden fazla ilan koduna başvuran adayların başvurularının tamamı geçersiz sayılacaktır. Başvuruda bulunacağınız ilan için 2022 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olup Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanına, Ön Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanına ve Ortaöğretim mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanına (55 puan ve üzeri) sahip olmanız gerekmektedir.

AdminAdmin

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı