Haber
Giriş Tarihi : 04-08-2019 21:27

MEB 81 İlde Güvenlik Personeli Alımları Başlayacak

İstihdam seferberliğine son hız destek veren Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar ile binlerce özel güvenlik görevlisi alımı yapılıyor.

MEB 81 İlde Güvenlik Personeli Alımları Başlayacak

İstihdam seferberliğine son hız destek veren Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar ile binlerce özel güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Türkiye genelindeki pek çok kuruma ilköğretim mezunu olmak şartıyla güvenlik görevlisi alınacak. Sizde haber detayında yer alan güvenlik görevlisi alımları linkine tıklayarak, kendinize uygun alanda İŞKUR başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli kurs ve sınavlardan geçerek geçerli sertifikalara sahip binlerce güvenlik görevlisi adayı İŞKUR üzerinden güvenlik görevlisi alım ilanlarına başvuru yapabilirler.

 Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yapılan ÖGG sınavını geçen adaylar için İş ve İşçi Bulma Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Türkiye'nin çeşitli illeri için yayınlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarının genel şartları ile her kurumun kendine has bazı özel şartları bulunmaktadır. Güvenlik görevlisi nasıl olunur? İŞKUR'a nasıl başvuru yapılır?

Alımlara başvurular her kişi için kendi şehrindeki olarak açıklanıyor. Adaylar online veya şahsen başvuru yapabilecektir. Başvurular İŞKUR iş ilanları üzerinden yapılacak olup başvuru süresi kısa tutulacağı ayrı bir detay olarak göze çarpıyor.

Alımlar İŞKUR TYP olarak yayınlanacağı üzere başvuran kişi başvuru sonucunu bekleyip sonrasında kura çekimi ile sonuçlanacak. MEB okullara personel alımı olarak yapılacak ilanları sayfamız üzerinden ve cep uygulamalarımızı indirerek hemen haberdar olabileceksiniz. İlanlar azar azar yayınlanmaya başlayıp Ağustos sonlarına doğru hız kazanıp eylül ayında tavan yapması bekleniyor