Haber Detayı
23 Mayıs 2019 - Perşembe 01:09 Bu haber 2547 kez okundu
 
Mari Güvenlik Hizmetleri İstanbul'da Kuruldu
Mari Güvenlik Hizmetleri İstanbul'da kuruldu.Haber sitemize açıklamalarda bulunan Mari Güvenlik Hizmetleri Şirket Müdürü Murat Baş; İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor.
Çalışma Dünyası Haberi
Mari Güvenlik Hizmetleri İstanbul'da Kuruldu

Mari Güvenlik Hizmetleri İstanbul'da kuruldu.Haber sitemize açıklamalarda bulunan Mari Güvenlik Hizmetleri Şirket Müdürü Murat Baş;
İstanbul’da yaptığı değerli yatırımlarla dikkat Mari Güvenlik, profesyonel kadrosuyla; AVM, konut, rezidans, site, okul, hastane, fabrika gibi alanların emniyetini sağlıyor. Kamu ve özel sektörde “herkes için güvenlik” vizyonuyla ilerleyen Mari Güvenlik, yaşam alanlarını başarıyla koruyor ve ortam huzurunu sağlıyor. Pek çok güvenilir kurumdan sertifikası bulunan Mari Güvenlik, akıllı teknolojiler ve deneyimle gücüne güç katıyor. Mari Güvenlik Genel Müdürü Murat BAŞ: “Amacımız hizmet verdiğimiz alanlarda herkesin güvenle hayatını sürdürmesi. Bunun için her biri alanında deneyimli, profesyonel bir kadro ile yolumuza devam ediyoruz. Mari Güvenlik varsa her zaman huzur var.” sözleriyle markaya olan güvenini ifade ediyor.

Nitelikli Güvenlik Hizmetlerimiz
İnsanın odak noktasında bulunan her hizmet de olduğu gibi mükemmel hizmet kalitesi hassas eleman seçimi ile başlar. Özenle seçilmiş ve Avrupa Birliği standartlarında kapsamlı eğitim programlarından başarı ile geçen ve toplam kalite mantığı ile müşteri memnuniyeti bilincini benimsemiş elemanlarımız ancak görev yerlerine tahin edilmektedir.

Müşterisini artan maliyetler karşısında titizlikle korur.
Müşterisine özel ödeme seçenekleri sunar.
İletişimini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.
5188 sayılı yasasının gereklerini istisnasız yerine getirir dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mari, Güvenlik, Hizmetleri, İstanbul'da, Kuruldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı