Haber
Giriş Tarihi : 26-06-2019 22:34

Mari Güvenlik Hizmetleri 26 Haziran Özel Güvenlik Gün ve Haftasını Kutladı

Haber Sitemize Açıklamalarda Bulunan Mari Güvenlik Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Murat Baş Özel Güvenlik Görevlilerinin 26 Haziran Özel Güvenlik Gün ve Haftasını Kutladı.

Mari Güvenlik Hizmetleri 26 Haziran Özel Güvenlik Gün ve Haftasını Kutladı

Haber Sitemize Açıklamalarda Bulunan Mari Güvenlik Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı  Murat Baş Özel Güvenlik Görevlilerinin 26 Haziran Özel Güvenlik Gün ve Haftasını Kutladı.

26 Haziran 2004 yılında resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun; 15. yılını doldurdu. Bu kanunun kabul edildiği gün 26 Haziran, Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve bu hafta da Özel Güvenlik Görevlileri Haftası olarak kutlanmaktadır.Büyük fedakârlık, sabır, cesaret ve kahramanlıkla; aziz milletimizin huzur ve emniyet içinde yaşaması için üstün bir görev anlayışı ile hizmet veren tüm güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın ortaya koyduğu başarı hepimizi gururlandırmaktadır. Özel Güvenlik Günlerini sizlerin vasıtası ile kutluyorum.Bu meslek uğrunda görevi başında hayatını kaybeden, bize göre şehit olan ama devletimiz tarafından henüz şehitlik unvanı verilmeyen kardeşlerimizi de bu vesileyle bir kez daha saygılı ile anıyorum, mekânları cennet olsun.