Firma Haberleri
Giriş Tarihi : 03-05-2020 23:13   Güncelleme : 03-05-2020 23:13

Loomis Türkiye Haberleri Loomis Firmasını Yakından Tanıyalım

Loomis Türkiye Haberler,Ülkemizde Nakit ve Kıymet Taşımacılığı sektöründe hizmet veren LOOMİS Firmasını yakından tanıyalım,LOOMİS NE DEMEKTİR? SEKTÖRDEKİ PAYI NEDİR? detaylar haberimizde..

Loomis Türkiye Haberleri Loomis Firmasını Yakından Tanıyalım

Ülkemizde Nakit ve Kıymet Taşımacılığı sektöründe hizmet veren LOOMİS Firmasını yakından tanıyalım.

LOOMİS NE DEMEKTİR TARİHÇESİ NEDİR?

Geçmişi 1852 yılına kadar uzanan ve Türkiye dahil 23 ülkede faaliyet gösteren Loomis, 1995 yılından itibaren sektörde hizmet veren Erk Armored Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’nin hisselerini satın alarak resmi olarak 15 Temmuz 2011’de Türkiye pazarına girdi. Günlük nakit ve altın lojistiği yüksek seviyede olan ve ekonomik istikrarıyla sürekli büyüyen, hareketli ve rekabetçi Türkiye pazarına küresel bir güç olarak giren Loomis, Türkiye operasyonlarını pazarın ihtiyaçlarına göre her geçen gün daha ileriye taşıdı.

Loomis Türkiye Haberleri,Loomis Kimindir?

SEKTÖRDEKİ PAYI NEDİR?

aktif şirketlerinden biri olarak kabul edilen Loomis Türkiye; Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çorum, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Muğla, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon ve Van’ın aralarında bulunduğu 33 şehirde faaliyet gösteriyor. Para ve değerli eşya taşıma, işleme (sayma + ayrıştırma + paketleme) ve kasalama hizmetleri, ATM ikmal ve bakım hizmetleri, değerli küçük paket taşıma hizmeti, uluslararası hizmetler ve mücevher fuarlarına yönelik gümrükleme, taşıma ve kasalama hizmetleri vermenin yanında alternatif hizmetler adı altında akıllı kasa çözümü ve elektronik kilit çözümü sunuyor.

TÜRKİYEDE'Kİ ŞUBE SAYISI KAÇTIR

Loomis Türkiye Haberleri,Loomis Yakından Tanıyalım

377 zırhlı araç, 1100`e yakın profesyonel personel kadrosu ve 39 şubesi ile hizmet veren Loomis Türkiye, bugün itibariyle Türkiye’nin %90’ına hizmet veriyor. Kısa vadeli hedeflerinde çeşitli şehirlerde açacağı yeni şubelerle şube sayısını, zırhlı araç filosuna dahil edeceği yeni araçlarla araç sayısını artırarak tüm yurda hizmet verebilir duruma gelmeyi planlayan Loomis Türkiye, son derece hareketli ve büyük hacme sahip olan Türkiye nakit döngüsünün en önemli oyuncularından biri olarak faaliyetlerine devam ediyor.