Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 10:14 Bu haber 9603 kez okundu
 
Kurumlar Bayram Yardımı Ödemelerine Başladı
Kadroya alınan taşeron işçilere verilen sosyal haklar kapsamında Bayram İkramiyesi ödemesi de yapılacak. Peki 4/D statüsünde kadroya alınan taşeron işçilere Ramazan Bayramı öncesi ödenecek olan bayram ikramiyesi tutarı ne kadar? Ödemeler ne zaman ve nasıl yapılacak? Tüm bu soruların yanıtlarını sizlere detayları ile aktarıyoruz. KADROYA ALINAN TAŞERON İŞÇİLERE BAYRAM İKRAMİYESİ Kamu kurumlarında kadroya alınan taşeron işçilere sağlanan haklardan bir tanesi de bayram ikramiyesi. Yılda iki defa ödenmekte olan bayram ikramiyesi işçilerin hesaplarına direkt olarak yatırılıyor. Bayram öncesi yatırılan ikramiyeler 2019 yılı Ramazan Bayramı için Mayıs ayında yatırılacak. Taşeron işçilere ödenecek bayram ikramiyesi tutarı ise 75 TL.
Gündem Haberi
Kurumlar Bayram Yardımı Ödemelerine Başladı

Kadroya alınan taşeron işçilere verilen sosyal haklar kapsamında Bayram İkramiyesi ödemesi de yapılacak. 

Peki 4/D statüsünde kadroya alınan taşeron işçilere Ramazan Bayramı öncesi ödenecek olan bayram ikramiyesi tutarı ne kadar? Ödemeler ne zaman ve nasıl yapılacak?

Tüm bu soruların yanıtlarını sizlere detayları ile aktarıyoruz. 

KADROYA ALINAN TAŞERON İŞÇİLERE BAYRAM İKRAMİYESİ

Kamu kurumlarında kadroya alınan taşeron işçilere sağlanan haklardan bir tanesi de bayram ikramiyesi. Yılda iki defa ödenmekte olan bayram ikramiyesi işçilerin hesaplarına direkt olarak yatırılıyor. Bayram öncesi yatırılan ikramiyeler 2019 yılı Ramazan Bayramı için Mayıs ayında yatırılmaya başlandı. Taşeron işçilere ödenecek bayram ikramiyesi tutarı ise Brüt 75 TL Net ise 50,43 TL Ödenecek

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kurumlar, Bayram, Yardımı, Ödemelerine, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı