Türkiye'nin En Güncel Özel Güvenlik Haber Portalı
HV
04 HAZİRAN Pazar 02:35

Köftecinin hayatını güvenlik görevlisi kurtardı

Zonguldak’ta, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessesesi Müdürlüğü’nde özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan Cihan Cebecik, heyelan nedeniyle dükkanın içinde sıkışarak, yardım bekleyen köfteci Mehmet Ocak’ı sıkıştığı yerden kurtardı.

haber
Giriş Tarihi : 04-02-2022 08:27
Köftecinin hayatını güvenlik görevlisi kurtardı
"

Zonguldak’ta, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessesesi Müdürlüğü’nde özel güvenlik görevlisi olarak gören yapan Cihan Cebecik, heyelan nedeniyle dükkanın içinde sıkışarak, yardım bekleyen köfteci Mehmet Ocak’ı sıkıştığı yerden kurtardı. Cesaret göstererek bir kişinin hayatını kurtaran güvenlik görevlisi Cihan Cebecik’in bu davranışı büyük takdir topladı.

Özel Güvenlik Görevlileri konu hakkında yaptıkları açıklamada, “TTK Karadon Müessese Müdürlüğünde özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan kardeşimiz Cihan Cebecik vardiyasında sorumlu olduğu bölgede saat 22:00 sularında ses duyarak dışarı çıktığı esnada  esnaf olarak çalışan köfteci Mehmet Ocak’ın üst bölgesinde ormanlık alandan toprak kayması sonrası meydana gelen heyelan sonucunda dükkanın içinde sıkıştığını fark eden ve daha sonra müdahale ederek sıkıştığı yerden sağlıklı  bir şekilde  çıkararak hayatını kurtarmıştır. Kardeşimize göstermiş olduğu cesaretinden dolayı teşekkür ediyoruz . Özel Güvenlik Görevlileri olarak Mehmet Ocak’a geçmiş olsun diliyoruz” ifadelerini kullandılar.

KAYNAK:PUSULA GAZETESİ 

AdminAdmin

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı