Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 14:26 Bu haber 5261 kez okundu
 
Kocaeli Ulaşım Park A.Ş.'de Görev Yapan Özel Güvenlik Görevlileri Kuş Uçurtmuyor
Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki x-ray cihazlarıyla yakalanan suç aletlerini görenler dehşete kapılıyor. Yakalanan suç aletleri arasında silahlar, bıçaklar, muştalar bulunuyor. 2018 yılında tam 58 silah, 650 de kesici ve delici alet yakalandı. Görenler biz kimlerle yolculuk yapıyormuşuz demekten kendini alamadı!
Gündem Haberi
Kocaeli Ulaşım Park A.Ş.'de Görev Yapan Özel Güvenlik Görevlileri Kuş Uçurtmuyor

Sözcü gazetesinden Uğur ENÇ'in yaptığı habere göre Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Ulaşım Park A.Ş.'de görev yapan özel  güvenlik görevlileri Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde kuş uçurtmuyor. Tüm giriş kapılarında bulunan üst düzey x-ray cihazlarıyla her türlü delici ve ateşli silah yakalanıyor. Silahtan bıçağa, muştadan delici aletlere kadar yüzlerce suç aleti yakalandı. Yolcuların üstünden en çok pala, kelebek adı verilen bıçak, avcı bıçakları ve muştanın çıktığını belirtiyor.

 

Son bir yılda 58 silah ile 650 adet kesici delici alet yakaladı.

 

75 KAMERA İLE İZLENİYOR

Yılda yaklaşık 3 milyon yolcunun giriş çıkış yaptığı otobüs terminalinde yolcuların güvenli seyahat etmesi için 5 güvenlik kontrol noktasında 75 kamera ile terminale gelen ziyaretçi ve yolcuların izleniyor.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli, Ulaşım, Park, A.Ş.'de, Görev, Yapan, Özel, Güvenlik, Görevlileri, Kuş, Uçurtmuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı