Haber Detayı
27 Eylül 2018 - Perşembe 21:38 Bu haber 25570 kez okundu
 
Kayseri TEİAŞ Çalışanları ÖZ-İŞ Sendikasına Üye Oldu
Kayseri TEİAŞ'ta çalışan özel güvenlik görevlileri HAK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı ÖZ-İŞ Sendikasına üye oldu.
Sendikal Haberi
Kayseri TEİAŞ Çalışanları ÖZ-İŞ Sendikasına Üye Oldu

Kayseri TEİAŞ'ta çalışan özel güvenlik görevlileri HAK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı ÖZ-İŞ Sendikasına üye oldu.
 
Konu ile ilgili açıklama yapan ÖZ-İŞ Sendikası İl Başkanı Sezai top;Kayseri TEİAŞ'ta nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız HAK-İŞ ÖZ-İŞ çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan ÖZ-İŞ Ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.
 
Üyelerimize ekonomik, sosyal ve idari bakımdan katkı sağlamak adına toplu iş sözleşmesi görüşmelerimiz başlayacaktır. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
"ÖZ-İŞ Sendikası olarak Türkiye’de özel güvenlik görevlilerinin çalıştığı tüm alanlarda örgütlenmenin tek yürek olmanın gururunu yaşıyoruz, özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımız hızla ÖZ-İŞ Sendikamızda birleşiyor, örgütlenme çalışmalarımız çok başarılı bir şekilde sonuç alarak ilerliyor. Biz birlikte güçlüyüz anlayışıyla tüm özel güvenlik görevlilerinin sesi olmak ve iş hayatında karşılaştıkları sorunların çözümü için birlikte mücadele edeceğiz, tüm özel güvenlik arkadaşlarımızı e-devlet sistemi üzerinden 341 kodlu HAK-İŞ ÖZ-İŞ Sendikamızda birleşmeye, birlik olmaya çağırıyoruz" dedi
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kayseri, TEİAŞ, Çalışanları, ÖZ-İŞ, Sendikasına, Üye, Oldu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı