Çalışma Dünyası
Giriş Tarihi : 10-02-2020 09:08   Güncelleme : 10-02-2020 09:12

Kamuda Tek Tip Kıyafet Örneği İlk Kez Yayınlandı

Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Koordinasyonu Uygulaması (KAAN)” 05 Kasım 2018 tarihli Bakanlık Makamının Oluru ile başlandı ve İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun İstanbul’da tanıtım ve açılışını yaptığı 23 Temmuz 2019 tarihinde resmi olarak hayata geçirildi.

Kamuda Tek Tip Kıyafet Örneği İlk Kez Yayınlandı

Özel güvenlik görevlilerinin görev yaptıkları tüm alanlarda, genel kolluk ile etkili iletişim, etkin işbirliği ve koordinasyon sağlanması amacıyla hazırlanan, “Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Koordinasyonu Uygulaması (KAAN)” 05 Kasım 2018 tarihli Bakanlık Makamının Oluru ile başlandı ve İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun İstanbul’da tanıtım ve açılışını yaptığı 23 Temmuz 2019 tarihinde resmi olarak hayata geçirildi.

İstanbul ilinde Nisan ayında başlatılan uygulamada, özel güvenlik görevlilerinden genel kolluğa yapılan bildirimlerde; asayiş, narkotik gibi konularda önemli ihbarların olduğu, gündemimizde önemli bir yeri olan “Kadına Şiddet” konusunda da KAAN uygulaması kapsamında oluşturulan iletişim kanalları üzerinden ciddi sayıda bildirimin yapıldığı, suç büyümeden seri bir şekilde genel kolluğun müdahale edebilmesinin sağlandığı görüldü.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Hastane 7 gün önce
Arkadaşlar sevinmeyin,gene bakanlıktarafından deyil. her kesin çalıştığı kurumu ,kıyafetleri alacak en ucuza mal etmek için,kendini üstüne sevdirmek için hine bizim canımız yanacak.gene bizim ayaklarımız nasır tutacak,ama onlar ucuza mal ettikleri için tebrik alacaklar.Adalet mülkün temelidir.
Hastane 7 gün önce
Kamuda çalışacaksın hem kadrolu,hem özel olacaksın ,bide kılıçdaroğlunu eleştireceksin.bu ülkede yanlışlar niye bukasar geç anlaşılıyor.beynim kaynıyor.Yarabbi kamu güvenlik personellerine sabır ver.
Murat 1 hafta önce
Ya bu kamu işçilerin elbiselerin üzerinde özel yazacaksa hiç bir anlamı yok çünkü biz bu konuda çok sıkıntı yaşıyoruz çalıştığımız yerde. Siz hangi şirkete bağlısınız diye üzerimize gelip kavga çıkarmaya yol açılıyor. Üstelik kamu da çalışan koruma ve güvenlik görevlilerin elbiselerin üzerinde kamu güvenlik yada koruma güvenlik yazdırmak yazmak zormu
Güvenlik 2 hafta önce
Bu kıyafetler hiç de iyi değil ne renk ne de kalite bakımından özel güvenlik yazıyor hem kolda hemde göğüs üzerinde bence koruma güvenlik yazmalı ve daha kaliteli ve renk siyah olmalıydı iyi çalışmalar
Aysel alagüz 2 hafta önce
Kamuda tek tip kiyafet iyi hoş da.okullarda çalışan güvenlikler kadroya ne zaman gececek.kaç senedir kadro gelecek diye oyaliyorlar.bu konuda aydimlatırsaniz sevinirim..
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç