Türkiye'nin En Güncel Özel Güvenlik Haber Portalı
HV
01 EKİM Pazar 07:53

KAAN projesi kapsamında "Özel Güvenlik Görevlisi" eğitimi verildi!

Kamu Güvenliğini tamamlayıcı mahiyette görev yapan özel güvenlik görevlilerinin, görev yaptıkları yerlerde amacına uygun olarak etkin, verimli, sürdürebilir, ölçülebilir ve denetlenebilir güvenlik hizmeti sunulmasını sağlamak, bu yerlerde görev yapan genel kolluk ve özel güvenlik görevlilerinin etkin işbirliği ve entegrasyonu ile olay meydana gelmeden suçun önlenmesi ve meydana gelen olayların ise en seri şekilde genel kolluğa bildirilmesi amacıyla KAAN UYGULAMASI projelendirilmişti.

haber
Giriş Tarihi : 21-03-2022 18:15
KAAN projesi kapsamında "Özel Güvenlik Görevlisi" eğitimi verildi!

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, KAAN Uygulaması kapsamında toplam 2106 Özel Güvenlik Görevlisine, (202) Genel Kolluk personeline, (71) kişi, kurum, kuruluş yetkilisine eğitim verildi.

Polis Başmüfettişleri tarafından SATSO konferans salonunda verilen eğitimlerde; Özel Güvenlik Hukuku, Genel Kolluk-Özel Güvenlik İlişkileri konularına değinildi.

Ayrıca Özel Güvenlik Görevlilerine, KAAN Uygulamasının tanıtımı yapılarak, Asayiş, Narkotik Suçlarla Mücadele, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Terörle Mücadele konularında da bilgilendirmeler yapıldı.

Admin

AdminAdmin

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı