Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 28-08-2019 08:22

İZENERJİ 200 Özel Güvenlik Alımı Yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı şirketlerden İZENERJİ, 200 özel güvenlik alımı için Türkiye İş Kurumu'ndan ilan yayınladı

İZENERJİ 200 Özel Güvenlik Alımı Yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı şirketlerden İZENERJİ, 200 özel güvenlik alımı için Türkiye İş Kurumu'ndan ilan yayınladı. İlanda dün başlayan başvuruların 30 Ağustos Cuma günü sona edeceği ifade edildi. Alınacak elemanların güvenlik görevlisi olacağı belirtilirken çalışma süresi 15 gün olarak belirlendi. 

ALINACAK ELEMANLAR KÜLTÜR PARK'TA ÇALIŞACAK

İş ilanında alınacak elemanların İzmir Enternasyonel Fuarı Kültür Park'ta görev yapacağı kaydedildi. İş ilanına başvuru şartlarında ise erkeklerin askerlik görevini tamamlamış olması, yeterlilik belgesine sahip olması ve İzmir ya da yakınında ikamet etmesi gerektiği ifade edildi.

Başvuru yapacak kişilerin fotoğraflı özgeçmiş ve özel güvenlik görevlisi kartının fotokopisi ile başvurmaları gerektiği hatırlatıldı. Başvuruların sona ermesinin ardından yapılacak değerlendirmede, uygun olan elemanların görüşmeye çağrılacağı ve 100 kadın - 100 erkek eleman alımının yapılacağı belirtildi. Yapılan açıklamada özgeçmişlerin İZENERJİ'nin resmi internet sitesine gönderileceği ifade edildi. İş ilanıyla ilgili daha fazla bilgi almak isteyen kişiler, İZENERJİ'nin telefonu olan (232) 411 77 00'ı arayarak bilgi alabilecek.