Haber
Giriş Tarihi : 20-12-2021 19:35   Güncelleme : 20-12-2021 19:41

İtfaiye Eri Sertifikasında Kampanyalı Fiyatlar

İtfaiye Eri Sertifikasında Kampanyalı Fiyatlar Demir Akademide..İtfaiye Eri SertifikasıNasıl alınır? İtfaiye Eri Sertifikası ile yeni mesleğe başlamak isteyenlerin eğitim almış olmuş olduğu eğitim kurumlarını araştırdık. Demir Akademi eğitim ve Danışmanlık Firma Müdürü Mehmet Demir ile İtfaiye Eri sertifikası nasıl alınır diye konuk olduk.

İtfaiye Eri Sertifikasında Kampanyalı Fiyatlar

İtfiaiye eri Sertifikası ile yeni mesleğe başlamak isteyenlerin eğitim almış olmuş olduğu eğitim kurumlarını araştırdık. Demir Akademi eğitim ve Danışmanlık Firma Müdürü Mehmet Demir ile yakın koruma sertifikası nasıl alınır diye konuk olduk.İtfaiye Eri Sertifikasında Kampanyalı Fiyatlar yaptığını belirten Mehmet Demir Sitemize Yapmış olduğu röportajda;

Türkiye’de ilk olarak E-devlet üzerinden sorgulanabilen QR kod sistemli sertifika ile yeni bir mesleğe başlayabilirsiniz.Demir Akademi ile geleceğinizi iyi planlayın.İtfaiye Eri Sertifikası belgesi almak isteyen adaylarımıza Demir Akademi olarak gerekli hizmetleri sağlıyoruz.

Eğitimlerimiz neticesinde onaylanmış global geçerliliğe sahip sertifika verilecektir. Verdiğimiz bu sertifikalı eğitim sistemi sayesinde yakın koruma konusunda ihtiyacınız olabilecek her çeşit bilgiyi almış, kişisel gelişiminizi tamamlamış ve kariyerinize ilerleme olanağı sağlamış olacaksınız.

Yeni bir Mesleğin ve Yeni bir kariyer yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Türkiye’de ilk olarak Üniversite onaylı ve E-Devlet üzerinden sorgulanabilen sertifika alabilmek ve yeni mesleğe başlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Demir Akademi 

İLETİŞİM:0 553 533 56 81 

Whatsap:0 545 745 27 03

E-Mail:info@demirakademi.com

instagram hesabımız için aşağıdaki resime TIKLAYABİLİRSİNİZ.

 

AdminAdmin