Haber
Giriş Tarihi : 20-02-2022 19:28   Güncelleme : 20-02-2022 19:45

İŞKUR aracılığıyla en az lise mezunu 854 güvenlik görevlisi alınacak

İŞKUR duyurdu! Özel sektör, kamu kurum ve kuruluşlarına güvenlik görevlisi alımı yapılacak! Türkiye’nin pek çok ilinde alım yapılacak.

İŞKUR aracılığıyla en az lise mezunu 854 güvenlik görevlisi alınacak

İŞKUR duyurdu! Özel sektör, kamu kurum ve kuruluşlarına güvenlik görevlisi alımı yapılacak! Türkiye’nin pek çok ilinde alım yapılacak. Adayların en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Alım yapılacak kurumlar başvuru şartlarını açıkladı. Peki, İŞKUR üzerinden güvenlik görevlisi başvurusu nasıl yapılır? Güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları ne? İşte 2022 İŞKUR iş ilanları ve başvuru ekranı...

İŞKUR GÜVENLİK GÖREVLİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

 İŞKUR aracılığıyla güvenlik görevlisi alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların, esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet sitesine giriş yapmaları gerekiyor. Açılan açılan sayfada "Meslek" bölümüne "Güvenlik Görevlisi" yazarak aratmaları gerekiyor. Güvenlik Görevlisi alımına ilişkin ilanlar listelenecek ve adaylar buradan başvurularını gerçekleştirebilecek.

İŞKUR İŞ İLANLARI EKRANI İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR İŞ İLANLARINA BAŞVURU İÇİN ÜYELİK ŞART!

İŞKUR iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenler İŞKUR sayfasına üye girişi yaparak bilgilerini doldurmaları gerekiyor. Ayrıca, giriş aşamasında E- Devlet şifresi ile de giriş yapılabiliyor. Aşamalar tamamlandıktan sonra listelenen ilanlara giriş yapın. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvur butonuna tıklayarak online başvuru işlemini gerçekleştirebilecek.

KAYNAK VATAN

AdminAdmin