Türkiye'nin En Güncel Özel Güvenlik Haber Portalı
HV
06 HAZİRAN Salı 01:27

Havalimanında Olay Çıkarıp Güvenlik Görevlisine Hakaret ve Küfür eden Aleyna Tilki'ye Hapis Cezası Çıktı

Geçtiğimiz sene havalimanında tartıştığı kadın güvenlik görevlisine "Seni bulup mahvedeceğim. Salak mısın, senin yüzünden uçağı kaçırıyorum" diyen Aleyna Tilki, hakim karşısına çıktı. Tilki, 5 ay hapis ve 7 bin 80 TL adli para cezasına çarptırıldı.

haber
Giriş Tarihi : 21-12-2021 17:01
Havalimanında Olay Çıkarıp Güvenlik Görevlisine Hakaret ve Küfür eden Aleyna Tilki'ye Hapis Cezası Çıktı

Geçtiğimiz sene havalimanında tartıştığı kadın güvenlik görevlisine "Seni bulup mahvedeceğim. Salak mısın, senin yüzünden uçağı kaçırıyorum" diyen Aleyna Tilki, hakim karşısına çıktı. Tilki, 5 ay hapis ve 7 bin 80 TL adli para cezasına çarptırıldı.Şarkılarıyla kısa sürede yıldızı parlayan Aleyna Tilki, Ocak 2020'de İtalya'nın Milano kentine gitmek için İstanbul Havalimanı'na geldi. Tilki'nin havalimanında bir yolcu ile henüz bilinmeyen bir nedenle yaşadığı tartışma sırasında bir özel güvenlik görevlisine de hakaret ettiği ileri sürüldü. Olayın ardından özel güvenlik görevlisi Neslihan Ö.'nün şikayeti sonrası Tilki, polis merkezinde ifade verip, uçuşunu iptal ederek havalimanından ayrıldı.


HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI.

Sabah'ta yer alan habere göre, güvenlik görevlisinin şikayeti üzerine Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında genç şarkıcı hakkında 'Kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakaret ve tehdit suçlarından 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı