Haber
Giriş Tarihi : 23-05-2020 23:08   Güncelleme : 23-05-2020 23:08

Güvenlik-İş Sendikasından Bayram Mesajı

On bir ayın sultanı hayır ve bereket kapısı mübarek Ramazan Ayının ardından bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Güvenlik-İş Sendikasından Bayram Mesajı

Türk-İş Konfederasyonu'na bağlı Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Ramazan bayramı ile ilgili mesaj yayınladı.

Yayınlanan Mesajda;

On bir ayın sultanı hayır ve bereket kapısı mübarek Ramazan Ayının ardından bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar, duyguların coştuğu, sevgi ve saygı, hislerinin mü'minler arasında alabildiğine canlandığı, zenginin-fakiri, büyüğün-küçüğü gözettiği, birlik ve beraberlik duygularımızın yeniden yeşerdiği, yüce azamet sahibi olan Rabbimizin merhametiyle yeryüzünü kapladığı mübarek zamanlardır.

Bu Ramazan bayramında yaptığımız ibadetlerin tutuğumuz oruçların, yapılan iyiliklerin, okunan kuranların kabulünü dileyerek ülkemizde ve tüm dünyayı saran koronavirüs belasından biran evvel kurtulmayı dileyerek ülkemizin bu zor zamanlarında kendi canlarını hiçe sayarak görevlerini yapan sağlık çalışanlarına ve görünmez kahramanlarımızdan olan özel güvenlik görevlilerine bayram vesilesi ile tekrardan şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Milletimizin, İslam Aleminin ve bu özel günde dahi vazife başında olan, ailesi ve sevdikleriyle bir arada olamayan, can ve mal koruyan Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşlarımızın ve teşkilatımızın Ramazan bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Bayramlar bir olmaktır, birlik olmaktır…
Birlikte kardeşçe kucaklaşacağımız günlere en kısa zamanda sağlıkla kavuşmak dileğiyle

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..denildi