Türkiye'nin En Güncel Özel Güvenlik Haber Portalı
HV
04 HAZİRAN Pazar 03:15

Güvenlik Görevlisinin Silahını Alan Hırsız Banka Soydu

İstanbul’da, oyuncak tabancayla bir banka şubesine giren soyguncu, güvenlik görevlisinin silahını alıp soygun yaptı. Bankadan yüklü miktarda para alan soyguncu, kaçarken yakalandı.

gundem
Giriş Tarihi : 28-02-2023 23:13
 Güvenlik Görevlisinin Silahını Alan Hırsız Banka Soydu

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nü harekete geçiren banka soygunu, Çekmeköy ilçesinde bugün meydana geldi. İddiaya göre; Çekmeköy’ün Sultan Çiftliği Mahallesi’nde bulunan bir banka şubesine oyuncak tabancayla giren bir soyguncu, özel güvenlik görevlisinin silahını alarak bankadan yüklü miktarda para aldı. Kaçan soyguncuyu, bölgede bulunan bir sivil polis ve vatandaşlar müdahale etmeye çalıştı. Bu arada, ihbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Silahlı soyguncu, Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yakalanarak gözaltına alındı ve sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

ESKİŞEHİR'DE DE OLDU

Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde bir kuyumcuda soygun ihbarı alan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüphelileri kısa sürede yakalarken, olayda kullanıldığı iddia edilen silahın oyuncak olduğunu tespit edilmişti.

AdminAdmin

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı