Haber
Giriş Tarihi : 18-04-2020 20:51

Güvenlik görevlisinin helallik isteme şekli duygulandırdı

Koronavirüsün ülkemizde görülmesinin ardından sağlık çalışanları ve güvenlik görevlilerinin Sivas’ta otobüslerden ücretsiz faydalanması üzerine bir güvenlik görevlisi otobüs şoföründen ilginç bir şekilde helallik istedi arama motorlarında en çok tıklanan haber oldu detaylar haberimizde

Güvenlik görevlisinin helallik isteme şekli duygulandırdı

Güvenlik görevlisinin helallik isteme şekli otobüs şöförünü duygulandırdı

Koronavirüsün ülkemizde görülmesinin ardından sağlık çalışanları ve güvenlik görevlilerinin Sivas’ta otobüslerden ücretsiz faydalanması üzerine bir güvenlik görevlisi otobüs şoföründen ilginç bir şekilde helallik istedi.

Ücretsiz Bir Şekilde Otobüsü Kullandığı İçin Şöföre Hakkını Geçtiğini Söyledi

Ücretsiz bir şekilde otobüsü kullandığı için şoföre hakkının geçtiğini söyleyen bayan güvenlik elemanı, şoföre baklava ikram ederek ondan helallik istedi. Şoför buna gerek olmadığını söyleyerek bir süre hediyeyi almak istemese de uzun çabalar sonucu ikna olarak ikramı kabul etti.

Otobüs Söförü Açıklama Yaptı 

Hakan Yıldız isimli otobüs şoförü yaptığı açıklamada sağlık ve güvenlik görevlilerinin de kendileri için çalıştığını, bu şekilde düşünceli davranışlarla karşılaştığında kendisinin de büyük mutluluk duyduğunu söyledi.