Türkiye'nin En Güncel Özel Güvenlik Haber Portalı
HV
01 EKİM Pazar 09:37

Gülşen Ne Kadar Ceza Aldı

Arama motorlarından en çok aranan kelimeler arasına giren gülşen ne kadar ceza aldı konusuna açıklık getireceğiz.İstanbul Sulh Ceza Hakimliğince Tutuklanan Gülşen ne kadar ceza aldı.Gülşen hangi cezaevinde kalacak? Ne kadar süre ceza çekecek? İDetaylar haberimizde:.Nisan ayında verdiği bir konserde imam hatiplilerle ilgili sözleri ile  gözaltına alınan sanatçı Gülşen'in emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. İfadesinin ardından tutuklama talebiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen Gülşen tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-08-2022 22:23   Güncelleme : 25-08-2022 22:28
Gülşen Ne Kadar Ceza Aldı

Sanatçı Gülşen, akşam saatlerinde sevk edildiği sulh ceza hakimliği tarafından ... Sapıklığı oradan geliyor” dediği anlar yer aldı.

İstanbul Sulh Ceza Hakimliğince Tutuklanan Gülşen Hangi Cezaevine Gönderildi.Tutuklan Gülşen Hangi Cezaevine Gönderildi,Nisan ayında verdiği bir konserde imam hatiplilerle ilgili sözleri ile  gözaltına alınan sanatçı Gülşen'in emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. İfadesinin ardından tutuklama talebiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen Gülşen tutuklandı.Gülşen TCK 216 Maddesine göre yargılanacak.

AdminAdmin

YORUMLAR
ankara işçi ceza iş hukuku idari dava avukatı