Özel Güvenlik
Giriş Tarihi : 09-05-2021 13:39   Güncelleme : 09-05-2021 14:05

En İyi Özel Güvenlik Firması Kimlerdir?

Kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan birçok firmada olduğu gibi, verilen hizmetin kalitesini ölçmek birçok anahtar hususlara bağlıdır.Sizler için özel güvenlik sektöründe hizmet veren özel güvenlik firmalarını araştırdık.

En İyi Özel Güvenlik Firması Kimlerdir?

En İyi Özel Güvenlik Firması Kimlerdir?

Kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan birçok firmada olduğu gibi, verilen hizmetin kalitesini ölçmek birçok anahtar hususlara bağlıdır.Sizler için özel güvenlik sektöründe hizmet veren özel güvenlik firmalarını araştırdık.İstanbul merkezli Türkiye genelinde bir çok yerde hizmet veren,EVA GRUP Özel güvenlik firmasına konuk olduk.EVA GRUP Genel Müdürü Ali Aydın ile şirket ofisinde özel güvenlik sektörüne dair söyleşi gerçekleştirdi.

Peki ama hangi özel güvenlik firmasını hangi kriterlere göre belirlemeliyiz?

Tüm bu unsurlardan en temeli özel  güvenlik görevlilerinin yetenek, kapasiteleridir. Çünkü güvenlik özel güvenlik görevlileri hem özel güvenlik hizmetinin günlük operasyon süreçlerinden, hem de halk ve müşterilerle etkileşiminden sorumludurlar. İlave olarak güvenlik görevlilerinin idare, planlama ve idare ve sevk hizmetlerinin, imkanı olan yüksek kalitede sunulduğundan emin olunması gerekmektedir.

Aynı şekilde önemli olan unsurlardan diğerleri de güvenlik görevlilerinin temin edilen teknik, operasyonel ve insan kaynakları altyapısı ve proje yönetimi ekibidir. Son adımda da özel  güvenlik şirketinin sadece kaliteli hizmet sunmak için gerekli kayıtlara değil aynı zamanda da müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek hizmet felsefesini ön planda tutan altyapıya sahip bir şirket olması gerekmekte ve bu altyapıyla şirket işlerinin desteklenmesi son derece önem arz etmektedir. Özel Güvenlik hizmetlerinin tedarik edilmesine yönelik teknik yeterlilik değerlendirilmesine esas dört ana başlık bulunmaktadır; Güvenlik görevlileri, Proje yönetim ekibi/operasyonları, Söz konusu iş için gerekli altyapı, Güvenlik şirketinin tecrübesi ve referansları önemli konulardan biridir.

En İyi Özel Güvenlik Firması Kimdir?

Yapmış olduğumuz araştımalar sonrası en iyi özel güvenlik organizasyon firmalarını sizler için araştırdık.Bunların başında gelen EVA GRUP Firması Genel Müdürü Ali Aydın bey ile özel röportaj gerçekleştirdik.

EVA GRUP Özel Güvenlik Firması Ne İş Yapar?

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Genel Müdürü Ali Aydın;EVA GRUP Özel Güvenlik Hizmetleri Firması İstanbul'da kurulan ve kısa zamanda yapmış olduğu önemli güvenlik,temizlik firması ile adından söz ettiren bir firmadır,bir çok ulusal markaların güvenlik organizasyonlarını sağlayan firmamız ülke genelinde tüm illerde faaliyetlerini sürdürüyor.Kısa zaman içerisinde firmamızla sektörde ciddi anlamda yatırımlar yaparak adından söz ettirmeye devam edeceğiz dedi.

EVA GRUP Özel Güvenlik Firmasına,Göztepe Mahallesi Batışehir Cad.Batışehir K.Blok No:42 Bağcılar - İstanbul,0850 885 47 37 adresinden ulaşabilirsiniz.